BrainMax Pure Slaný karamel & Maca Granola, BIO, 400 g *CZ-BIO-001 certifikát

199 

Popis

Velké a křupavé kousky

Na nejkřupavější textuře se podílí jak samotné velké kousky granoly, tak i karamelové kokosové chipsy a BIO kešu ořechy. Jemnost granole dodává náš vlastnoručně vyrobený kešu a mandlový krém.

Granola salted maca
maca

Maca jako součást granoly

Maca má celou řadu pozitivních účinků na organismus. Nicméně má také svou specifickou chuť. Proto jsme ji zakomponovali do sladko slané granoly, díky čemuž si získá každého.

Účinky adaptogenu Maca

Maca neboli peruánský ženšen je adaptogen obsahující celou řadu aminokyselin, které jsou stavebními kameny hormonů. Proto pozitivně působí na hormonální systém mužů i žen, sexualitu, plodnost, vytrvalost a vitalitu. Po ránu nepřekonatelná kombinace.

maca
ghee detail

Jako tuk jsme použili BIO ghí

Velké kousky granoly jsou upečené společně s ghí. Ghí je mimo jiné významným zdrojem butyrátu. Mastné kyseliny, která je klíčová pro zdraví našeho trávicího traktu, protože slouží jako výživa pro kmeny probiotických bakterií, které máme v našich střevech.

Kokosový sirup místo cukru

Granolu jsme osladili kokosovým sirupem, který nahrazuje klasický bílý cukr a jeho hlavní předností je karamelová barva i chuť. Jedná se o zcela přírodní sladidlo, které si díky svému šetrnému zpracování zachovává většinu živin. Sirup je bohatý na zinek a má velmi nízký glykemický index – 35. Granola tak získá příjemně nasládlou chuť a je o něco zdravější.

granola detail

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota 1996 kJ / 477 kcal
Tuky 27,02 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 12,40 g
Sacharidy 45,80 g
– z toho cukry 22,07 g
Vláknina 6,69 g
Bílkoviny 10,19 g
Sůl 0,40 g

Výživové hodnoty na dávku

Energetická hodnota

599 kJ / 

143 kcal

Tuky

8,11 g

– z toho nasycené mastné kyseliny

3,72 g

Sacharidy

13,74 g

– z toho cukry

6,62 g

Vláknina

2,01 g

Bílkoviny

3,06 g

Sůl 0,12 g

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: bezlepkové ovesné vločky*, kokosový sirup*, kešu*, přepuštěné máslo ghí*, kešu krém*, (7 %) kokosové chipsy v karamelu* (kokos*, cukr*), mandlový krém*, (2,5 %) maca černá*, sůl. *produkt z ekologického zemědělství. Obsahuje 100 % surovin zemědělského původu v BIO kvalitě. Minimální trvanlivost (číslo šarže) na zadní straně. Uchovávejte v suchu, chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Původ: Vyrobeno v ČR.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Uchovávejte v suchu, chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Hmotnost: 400 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Slaný karamel & Maca Granola, BIO, 400 g *CZ-BIO-001 certifikát je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Slaný karamel & Maca Granola, BIO, 400 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190028484.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of life Vitamin Code Kids (multivitamín pro děti) – 60 medvídků, BrainMax Pure Kokos strouhaný, hrubý, BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Dr.Stephen Langer’s Ultimate 16 probiotických kmenů v komplexu s prebiotiky FOS (podpora trávení), 60 rostlinných kapslí, BrainMax Pure MSM prášek, 250 g