Now® Foods NOW Women’s probiotic (probiotika pro ženy), 20 miliard, 50 rostlinných kapslí

629 

Popis

NOW Women’s probiotic (probiotika pro ženy), 20 miliard

NOW Foods Women’s Probiotic  byl speciálně vytvořen pomocí tří klinicky testovaných probiotických kmenů, které podporují zdraví žen v každé fázi života. Tento produkt obsahuje L. rhamnosus HN001 a L. acidophilus La-14, u nichž bylo prokázáno, že osídlují vaginální ústrojí a pomáhají udržovat zdravé vaginální pH. Jak kmeny B. lactis HN019, tak HN001 mohou napomoci podpoře zdravé funkce imunitního systému u těhotných a kojících žen. HN019 také podporuje pravidelnost GI a snižuje nadýmání. Tyto specializované kmeny také podporují zdravé a vyvážené fungování imunitního systému u žen všech věkových skupin.

Doporučené dávkování

1 kapsle denně.

Složení

velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 50 dávek. 
  Množství
v 1 dávce
%RHP*
Směs probiotických bakterií:
Bifidobacterium lactis (HN019), Lactobacillus acidophilus (La-14), Lactobacillus rhamnosus (HN001)
20 miliard CFU ***
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal) 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / kojíte, užíváte léky (zejména léky potlačující imunitu) nebo máte zdravotní stav (zejména pokud je narušen imunitní systém). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

Celulózový prášek, celulóza (tobolka), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Women’s probiotic (probiotika pro ženy), 20 miliard, 50 rostlinných kapslí je 629 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Women’s probiotic (probiotika pro ženy), 20 miliard, 50 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739029065.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Elderberry/ Agaricus/ Echinacea Immune Support (Bezinka, pečárka, echinacea, podpora imunity), 120 kapslí, BrainMax Pure Kokosové chipsy v ananasové polevě, BIO, 250 g * CZ-BIO-001 certifikát, Ecce Vita Probiomix 30 kapslí, VemoHerb Bulgarian Tribulus 90 tablet