Čisticí tyčinky 200 ks BIO bavlna ORGANYC

79 

Katalogové číslo: 8016867007023 Kategorie: Štítek:

Popis

Čisticí tyčinky 200 ks BIO 

Produkty Organyc jsou vyrobeny z bavlny v biokvalitě. Navíc tato bavlna není bělena chlórem, nýbrž peroxidem vodíku, který je přírodním dezinfekčním prostředkem. Bavlna vyniká svou přirozenou hebkostí a jedná se o obnovitelný a ekologicky udržitelný materiál.
Tyčinky jsou zcela veganské, neobsahují tedy živočišné produkty a ani nebyly testovány na zvířatech.

Firma Organyc se specializuje na výrobu intimní hygieny v biokvalitě. Svými výrobky společnost podporuje ekologické zemědělství, protože nepoužívá syntetické látky ani geneticky modifikované suroviny. Výroba Organyc je certifikována ICEA (Institut pro etickou a environmentální certifikaci) a Soil Association. Firma také garantuje 100% biologickou rozložitelnost spotřebovaných produktů.

Časté otázky

Cena za Čisticí tyčinky 200 ks BIO bavlna ORGANYC je 79 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Čisticí tyčinky 200 ks BIO bavlna ORGANYC si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8016867007023.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Intimní mycí prostředky - Podobné produkty: FAIR SQUARED – Gel lubrikační & masážní zelený čaj, 150 ml, Hydrophil Vatové tyčinky do uší, 100ks