Hydrophil Vatové tyčinky do uší, 100ks

49 

Katalogové číslo: 4260397791226 Kategorie: Štítek:

Popis

Hydrophil Vatové tyčinky do uší

Tyčinky do uší neboli uchošťoury. Používat je prostě potřebujeme, protože občas máme v uších nepříjemno. Ale musí být nutně plastové? Musí končit v moři, kde se za ně zahákne mořský koník? Nemusí. Mohou být rozložitelné. Jako jsou ty od Hydrophilu. Jemné, citlivé, bezpečné a 100% ekologické.

Jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné, v krabičce z recyklovaného papíru a navíc velmi příjemné.

Na téma čištění uší vatovými tyčinkami najdete na internetu mnoho rozporuplných reakcí. Někdo říká rozhodně ano, někdo říká rozhodně ne. My říkáme: všeho s mírou. Rozhodně ne každý den a rozhodně ne do hloubky, spíš jen tak jemně u vstupu do zvukovodu. Uši jsou velmi samočistící a maz se v nich netvoří omylem, má svůj význam. Nicméně někdy se nám ušní štětičky prostě hodí (nejen na čištění uší), tak proč se jim bránit.

Z čeho jsou tyčinky vyrobeny?

Z bambusu a bavlny, víc není třeba.

Bambus má řadu výhod. Je ho hodně a roste rychle (ve správných podmínkách zvládne až 1 metr/den). To znamená více kyslíku a více zpracovaného CO2. Na světě pokrývá asi 32 mil. Ha (opravdu hodně fotbalových hřišť) a k jeho pěstování netřeba žádných pesticidů, protože je přirozeně antibakteriální.

Bavlna je měkoučká, savá a jemná.

Materiál

  • tyčinky: bambus a bavlna
  • balení: recyklovaný papír

Balení

100 ks

Časté otázky

Cena za Hydrophil Vatové tyčinky do uší, 100ks je 49 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Hydrophil Vatové tyčinky do uší, 100ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4260397791226.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Intimní mycí prostředky - Podobné produkty: FAIR SQUARED – Gel lubrikační & masážní zelený čaj, 150 ml, Čisticí tyčinky 200 ks BIO bavlna ORGANYC