Cleanee ECO Aviváž jemný balzám 1,5L

149 

Katalogové číslo: 8594212761337 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Cleanee ECO Aviváž jemný balzám 1,5L

Koncentrovaná aviváž s přírodním složením – jemný balzám s příjemnou svěží vůní. Je určena pro všechny typy prádla vyjma funkčního a sportovního.

Je vyrobena výlučně z šetrných látek, neobsahuje žádné škodlivé fosfáty, optické zjasňovače ani barviva, je tedy vhodná i pro použití se septiky a domácími čističkami. Ideální pro změkčení a provonění prádla, usnadní žehlení.

Skvěle funguje i při nízkých teplotách. Český výrobek, dermatologicky testováno, netestováno na zvířatech, o 58 % méně CO2, 96% přírodní složení.

Návod k použití

Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení a pokyny pro dávkování a pokyny pro daný typ pračky. Pokud možno používejte programy s nízkou teplotou, doporučené dávkování a nejvyšší možnou kapacitu pračky, aby se snížila spotřeba energie a vody, čímž napomáháte ochraně životního prostředí.  

Složení

>5%-<15% kationtově povrchové aktivní látky, <5% parfém, konzervační látka, Citronellol, alfa-Isomethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional.

Doporučené dávkování

4- 5 kg suchého prádla – pro běžné změkčení 25 ml aviváže, pro extra změkčení 50 ml aviváže.

Skladování

Skladujte na suchém místě při teplotě 5–25 °C Minimální trvanlivost: 3 roky od data výroby 

Velikost balení

1,5 L

Časté otázky

Cena za Cleanee ECO Aviváž jemný balzám 1,5L je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Cleanee ECO Aviváž jemný balzám 1,5L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594212761337.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Prací gely a prášky - Podobné produkty: Cleanee ECO Prací gel na dětské prádlo 1,5L