Cleanee ECO Prací gel na dětské prádlo 1,5L

199 

Katalogové číslo: 8594212761320 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Cleanee ECO Prací gel na dětské prádlo 1,5L

Jemný prací gel na barevné i bílé dětské prádlo se sníženou dermální dráždivostí vůči citlivé pokožce. Je určen pro praní všech druhů prádla s výjimkou vlny a přírodního hedvábí. Je vhodný pro všechny typy praček. Proniká šetrně do vláken a odstraňuje účinně zejména nečistoty biologického původu jako jsou skvrny od bláta, trávy, kakaa, kojenecké výživy a jiné. Všechny aktivní prací složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné. Prostředek je proto vhodný i pro použití se septiky a domácími čističkami. Obsažené enzymy nejsou vyráběné pomocí GMO. Prostředek neobsahuje fosfáty, chlor, EDTA, formaldehyd, syntetická barviva ani opticky zjasňující látky.  

Český výrobek, dermatologicky testováno, netestováno na zvířatech, o 58 % méně CO2, 92,5 % přírodních látek.

Použití

Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení a pokyny pro dávkování a pokyny pro daný typ pračky. Tento výrobek je vhodný pro praní i při nízké teplotě (od 30 °C). Pokud možno používejte programy s nízkou teplotou, doporučené dávkování a nejvyšší možnou kapacitu pračky, aby se snížila spotřeba energie a vody, čímž napomáháte ochraně životního prostředí.    

Složení

≥5 % – <15 %: aniontové povrchově aktivní látky, <5 %: mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, konzervační látka, parfém, . Doporučené dávkování: 4- 5 kg suchého prádla – měkká-středně tvrdá voda 40 ml (běžné znečištění), 80 ml (silné znečištění), tvrdá voda-velmi tvrdá voda 105 ml 6-8 kg suchého prádla – měkká-středně tvrdá voda 80 ml (běžné znečištění), 105 ml (silné znečištění), tvrdá voda-velmi tvrdá voda 155 ml   Skladujte na suchém místě při teplotě 5-25°C

Velikost balení

1,5 l

Časté otázky

Cena za Cleanee ECO Prací gel na dětské prádlo 1,5L je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Cleanee ECO Prací gel na dětské prádlo 1,5L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594212761320.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Prací gely a prášky - Podobné produkty: Cleanee ECO Aviváž jemný balzám 1,5L