CountryLife Himalájská sůl růžová jemná 0,5 kg

24 

Katalogové číslo: 8595016503895 Kategorie: Štítek:

Popis

Himalájská sůl růžová jemná

Himalájská sůl se těží ve velkém solném dole v Pakistánu na úpatí Himalájí. Od běžné kuchyňské soli se neliší pouze růžovou barvou, ale i obsahem. Klasická kuchyňská sůl obsahuje z 97% pouze chlorid sodný. Naproti tomu himalájská sůl obsahuje až 84 prvků, které jsou pro naše zdraví nepostradatelné včetně hořčíku, vápníku, chlóru, fosforu, železa, selenu, jódu nebo měď. Když nahradíte himalájskou solí běžnou kuchyňskou sůl. Bude se vám zdát, že málo solí a to je právě z důvodu obsahu dalších prvků nejen chloridu sodného jako u kuchyňské soli.

Růžové zbarvení je důsledkem malého množství oxidu železa (rez). Zinek, selen, jód a měď jsou v soli přítomny ve stopovém množství. Můžeme tedy říci, že himalájská sůl považována za zdravou. Neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva a vyskytuje se volně.

Himalájská sůl růžová

  • Jemná jedlá sůl z Himalájí.
  • Čistá přírodní ručně těžená a ručně praná sůl té nejvyšší kvality.
  • Růžová Himalájská sůl je obecně považována za jednu z nejkvalitnějších a nejčistších solí vůbec.
  • Obsahuje celou řadu prospěšných minerálů a stopových prvků.

– Tato sůl je čistě přírodní produkt, samozřejmě není rafinovaná ani nijak dále upravovaná.

TIP:

Často bývá součástí zeštíhlovacích diet, protože pomáhá bojovat s celulitidou a zabraňuje nadměrnému zadržování vody v těle.

Časté otázky

Cena za CountryLife Himalájská sůl růžová jemná 0,5 kg je 24 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S CountryLife Himalájská sůl růžová jemná 0,5 kg si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595016503895.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: Sonnentor Perníkové koření BIO 40g, Sonnentor – Garam masala, BIO,55 g *CZ-BIO-002 certifikát, CountryLife Himalájská sůl bílá jemná 0,5kg, Grešík Waldemar Vánoční Ovocný čaj 100 g krabička