Ecce Vita EV mýdlo – Midnight Wood, 100g

150 

Katalogové číslo: 8594160190609 Kategorie: Štítek:

Popis

EV mýdlo – Midnight Wood

Přírodní ručně vyrobené mýdlo se základem z kokosového a olivového oleje obohacené jojobovým olejem nejvyšší kvality vytváří sametovou a velmi šetrnou pěsticí pěnu pro pokožku. Soubor čistých přírodních esenciálních olejů dodává mýdlu, kromě antibakteriálních, bolest tlumících a peelingových vlastností, také okouzlující dřevitou a exotickou vůni, která si podmaní vaše smysly. Mýdlo je vyrobené pouze z rostlinných olejů, bez chemických přísad a barviv.

Jen k vnějšímu použití.

Při alergii na některou z uvedených přírodních složek opatrně vyzkoušet, popřípadě nepoužívat.

Produkt i obal vyrobený v České republice.

Obsah: 100 g

 

Časté otázky

Cena za Ecce Vita EV mýdlo – Midnight Wood, 100g je 150 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ecce Vita EV mýdlo – Midnight Wood, 100g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594160190609.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Přípravky pro péči o ruce a nehty - Podobné produkty: Faith in Nature – Tuhé mýdlo dračí ovoce, 100 g, Siddhalepa Visaka ajurvédské mýdlo, 75 g, Siddhalepa ajurvédské mýdlo Banwelgeta, 70 g, Faith in Nature – Antibakteriální tekuté mýdlo s Aloe vera a Tea Tree, 400 ml