Siddhalepa ajurvédské mýdlo Banwelgeta, 70 g

65 

Katalogové číslo: 4792172002246 Kategorie: Štítek:

Popis

Siddhalepa ajurvédské mýdlo Banwelgeta

Banwelgeta je 100% přírodní ajurvédské mýdlo. Obsahuje směs palmových olejů, Aloe vera a Columba dřeva. Peelingový efekt způsobují palmová vlákna ze stromů palmy. Hydratační mýdlo Banwelgeta snadno odstraní veškeré nečistoty z těla. Mýdlo Banwelgeta se jmenuje podle stejnojmenné rostliny, kterou obsahuje. Banwelgeta  pomáhá znovu regenerovat pokožku, působí proti vráskám, vysychání kůže a zjemňuje pokožku na celém těle. Mýdlo je vhodné pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pleti.

Jen k vnějšímu použití.

Složení: 

  • Palm oil / Palm kernalate
  • Aloe vera
  • Coscinium fenestratum

Obsah: 65 g

Země původu: Srí Lanka

Časté otázky

Cena za Siddhalepa ajurvédské mýdlo Banwelgeta, 70 g je 65 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Siddhalepa ajurvédské mýdlo Banwelgeta, 70 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4792172002246.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Přípravky pro péči o ruce a nehty - Podobné produkty: Siddhalepa Visaka ajurvédské mýdlo, 75 g, Faith in Nature – Antibakteriální tekuté mýdlo s Aloe vera a Tea Tree, 400 ml, Faith in Nature – Tuhé mýdlo dračí ovoce, 100 g, Ecce Vita EV mýdlo – Midnight Wood, 100g