Ecce Vita Neem zubní pasta, 100ml

119 

Katalogové číslo: 847012001010 Kategorie: Štítek:

Popis

Neem zubní pasta, 100ml

Přírodní bylinná zubní pasta bez fluoridu s obsahem byliny Neem, vhodná pro každodenní péči o zuby a dásně.

Detail

Přírodní bylinná zubní pasta bez fluoridu je vhodná pro kompletní ústní hygienu a péči o zuby. Pasta obsahuje kromě jiného bylinu Neem (Azadirachta indica), známou svým antibakteriálním působením a protizánětlivým účinkem. Dále obsahuje přírodní esenciální oleje z hřebíčku a máty s výraznými antiseptickými účinky. Má velice příjemnou chuť a je vhodná pro každodenní péči. Bylina Neem je nádherný, stále zelený tropický strom, který už dnes neroste v našich klimatických podmínkách. Jeho léčebné účinky se využívají několik tisíc let. Zpracovávají se všechny části rostliny, tj. listy, kořen, kůra, květy, semena a také plody. Lidé tuto bylinu používají jako skvělé přírodní antibiotikum, např. k léčbě jakýchkoliv zánětů, infekcí , plísní, chřipek, nachlazení atd.

Instrukce

K čištění zubů dvakrát denně.

Obsah: 100 ml

Ingredients:

Calcium Carbonate, Glycerol (99,9 % pure from plant origin), Azadirachta
Indica, Plantacare, Flavours (Clove Oil, Mentha Piperita Oil, Menthol), Carboxy Methyl
Cellulose, Xylitol Natural, Sodium Benzoate, Distilled Water

Země původu: INDIE Mfg. Lic. No.:M-245/COS

 

Časté otázky

Cena za Ecce Vita Neem zubní pasta, 100ml je 119 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ecce Vita Neem zubní pasta, 100ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 847012001010.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zubní pasty - Podobné produkty: URTEKRAM, Zubní pasta dětská 75ml BIO, VEG, EcoHearth EcoHeart – Bambusový zubní kartáček ve skleněném pouzdře Barva: Modrý, EcoHearth EcoHeart – Bambusový zubní kartáček ve skleněném pouzdře Barva: Černý, You & Oil Afrodiziakální zubní pasta – sada pro něho a pro ni (2x70g)