URTEKRAM, Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO, VEG

109 

Katalogové číslo: 5765228837818 Kategorie: Štítek:

Popis

Pasta v sobě spojuje účinky křídy, která chrup i celá ústa šetrně čistí, jemně odstraňuje usazený zubní plak a zároveň dodává zubům přirozenou cestou bělejší barvu. Křída společně s antibakteriálním esenciálním olejem z eukalyptu posiluje dásně a chrání před vznikem paradentózy. Eukalyptus společně s myrhou působí skvěle antibakteriálně a léčivě, intenzivně hojí drobná poranění i záněty v ústech a brání obnažování krčků a tím pádem i vzniku zubního kazu. Zubní pasta nejenom že příjemně chutná a osvěží dech na dlouhou dobu, ale také pečuje o zdraví chrupu i celé ústní dutiny.

Složení: 

NCI: Uhličitan vápenatý, Voda, Glycerin1), Xantanová guma, Eukalyptový olej2), Esenciální olej z myrhy, Limonen

1) Vyrobeno za použití ingrediencí z ekologického zemědělství, 2) Z ekologického zemědělství

Časté otázky

Cena za URTEKRAM, Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO, VEG je 109 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S URTEKRAM, Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO, VEG si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5765228837818.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zubní pasty - Podobné produkty: Ben & Anna Zubní pasta pro citlivé zuby Sensitive (100 ml), Siddhalepa Zubní pasta Sumudu, 75g, Ben & Anna Zubní pasta pro bělení zubů s aktivním uhlím (100 ml), URTEKRAM, Zubní pasta dětská 75ml BIO, VEG