Ecce Vita Probiomix 30 kapslí

789 

Popis

Ecce Vita Probiomix 

Probiomix obsahuje 10 kmenů aktivní probiotických bakterií s obsahem 30 miliard těchto živých kultur v jedné dávce, včetně prebiotik (rostlinné vlákniny)  FOS a inulinu. Kapsle jsou enterosolventní, prochází žaludkem bez vlivu na jeho sliznici a rozpouští se až ve střevě.

Aktivní probiotické bakterie se přirozeně vyskytují v gastrointes¬ti­nálním traktu. Podílejí se na ochraně a regulaci zažívacího traktu a imunitního systému. Kmeny Lactobacillus se vyskytují přirozeně v tenkém střevě, močovém a pohlavním systému. Kmeny Bifidobacterium tvoří většinu zdravých bakterií v tlustém střevě. Půdní bakterie (SBO, v angličtině soil-based organisms) jsou probiotické mikroorganismy, nacházející se v půdě. Z těchto druhů jsou zastoupené druhy Bacillus coagulans a Bacillus subtilis, Streptococcus thermophilis.

Dávkování

Probiomix uchovávejte na chladném a temném místě, nejlépe v lednici při optimální teplotě 5 °C stupňů. Doporučené dávkování je jedna tableta ráno na lačný žaludek, zapít vodou, cca 30 minut před jídlem.

Při kúře na podporu trávení vhodné kombinovat s Gut protect a Digest plus.

Obsah balení: 30 enterosolven­tních kapslí

Složení

Bifidobacterium  lactis (Bifidobacterium  lactis), Lactobacillus plantarum (Lactobacillus plantarum), Bacillus subtilis (Bacillus subtilis), Bifidobacterium longum (Bifidobacterium longum), Bacillus coagulans (Bacillus coagulans), Lactobacillus acidophillus (Lactobacillus acidophillus), Lactobacillus casei (Lactobacillus casei), Lactobacillus rhamnosus (Lactobacillus rhamnosus), Streptococcus thermophilus (Streptococcus thermophilus), Saccharomyces boulardii (Saccharomyces boulardii), inulín, FOS (FOS), silice (silice)

Kapsle je vyrobena z přírodní celulózy a je enterosolventní.

Probiotika neobsahují sóju, lepek ani geneticky modifikované složky.

Upozornění

Z důvodu nutnosti dodržení specifických podmínek pro přepravu a skladování je možná platba pouze předem (kartou, převodem). V kamenné prodejně k vyzvednutí pondělí – pátek.

Časté otázky

Cena za Ecce Vita Probiomix 30 kapslí je 789 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ecce Vita Probiomix 30 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594160190616.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Střevní optimalizace, BrainMax Coffee Lion’s Mane & Chaga, káva s vitálními houbami, BIO, 200g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Nerezová termoska, 0,6 l, Viridian Balanced Iron Complex 90 kapslí