EcoHearth EcoHeart – Bambusový zubní kartáček ve skleněném pouzdře Barva: Černý

125 

Popis

EcoHeart – Bambusový zubní kartáček ve skleněném pouzdře

Na jeho výrobu byly použity ekologicky nezávadné materiály. Tělo je z ručně opracovaného bambusu a perfektně sedne do ruky. Díky použitému přírodnímu oleji vůbec neklouže. Vysoce kvalitní, jemné nylonové štětinky s optimální hustotou a přesným střihem zas zabezpečí to, že se kartáček dostane i tam, kam jiné jen velmi těžko. Jemnost štětinek je porovnatelná s extra soft třídou jiných kartáčků.

Samozřejmě neobsahuje ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).

Upozorňujeme, že zpočátku se výjimečně může stát, že vám několik jednotlivých štětinek vypadne. Důvod je ten, že do bambusu štětinky nelze tak efektivně uchytit jako do plastu. Ale není třeba se nijak bát – nijak to nesnižuje funkčnost kartáčku.

Koupí kartáčku podpoříte obnovu výroby dřevěných kartáčků na SK

Většina finančních prostředků z prodeje zubních kartáčků putuje na realizaci takzvané kartáčkovny (neboli „kefkárně“) na Slovensku. Sympaťák Roman a jeho parta chtějí totiž nejen vyrábět kartáčky lokálně, z lokálních surovin a za pomoci místních lidí, ale chystají se také zrenovovat staré stroje. „Kefkáreň“ pak plánují otevřít široké veřejnosti a měla by tak sloužit nejen jako výrobna dubových nebo ořechových kartáčků na zuby, ale také jako místo, kde ožívá historie a tradiční řemeslo.

Celý projekt má i sociální dopad – v budoucnu by zde měli pracovat především lidé s nejrůznějšími hendicapy.

Časté otázky

Cena za EcoHearth EcoHeart – Bambusový zubní kartáček ve skleněném pouzdře Barva: Černý je 125 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S EcoHearth EcoHeart – Bambusový zubní kartáček ve skleněném pouzdře Barva: Černý si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8588005656016.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zubní pasty - Podobné produkty: Ben & Anna White s fluoridem (100 ml), URTEKRAM, Zubní pasta bělící 75ml BIO, VEG, Pleva Zubní pasta s propolisem – 75g, Ecce Vita Neem zubní pasta, 100ml