Epigemic® Butyrát, 30 kapslí

340 

Popis

Epigemic® Butyrát

Butyrát je mastná kyselina s krátkým řetězcem, která se přirozeně vyskytuje v těle coby produkt některých střevních bakterií. V organismu má řadu důležitých funkcí.

Při porušení rovnováhy v oblasti střevního mikrobiomu může být produkován v nedostatečném množství.

V našich střevech žije více bakterií a dalších mikroorganismů, než je našich vlastních buněk. Rovnováha tohoto střevního mikrobiomu je přitom pro fungování těla zcela zásadní.

Doporučené dávkování

1-2 kapsle denně

Složení

1 kapsle obsahuje Butyrát sodný (sodium butyrate, sodná sůl kyseliny máselné) 200 mg (obsah sodíku 55,7 mg), rostlinná kapsle (HPMC, zahušťovadlo (guma, gallen), barvivo (oxid titaničitý) 85 mg

Balení

30 kapslí (po 285 mg)

Upozornění

Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v teple a suchu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Výrobek není k používání jako náhrada pestré stravy.

Není určeno dětem do 18 let.

 

Časté otázky

Cena za Epigemic® Butyrát, 30 kapslí je 340 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Epigemic® Butyrát, 30 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595229204978.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Life Extension Cardio Peak s hlohem a arjunou, Podpora Srdce a Cév, 120 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Zeronella, Lískooříškový krém s hořkou čokoládou, 30 g, Pharmaceutical Biotechnology Butyrate Infusion 30 kapslí (Čistá forma butyrátu), Swanson Synergistic Eye Health – Lutein & Zeaxanthin (zdraví očí), 60 sofgelových kapslí