Now® Foods NOW Collagen Peptides Powder (Kolagenní peptidy) , 227 g

449 

Popis

NOW Collagen Peptides Powder, Kolagenní peptidy, 227 g

Kolagenní peptidy z hovězího kolagenu typu 1 a 3 mají důležitou roli ve zdraví kostí, kloubů a pokožky. Jako nejhojnější protein u savců tvoří kolagen asi 30% bílkovin v těle. Hydrolyzovaný kolagen podporuje silné kosti a zdravé klouby, jakož i hladkost a hydrataci kůže.

Doporučené dávkování

Smíchejte 2 polévkové lžíce denně s vodou nebo džusem.

Složení

Velikost dávky: 2 lžíce
Balení obsahuje cca 21 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kalorie 40 ***
Bílkoviny 10 g 20% 
Hydrolyzovaný kolagen (ze skotu) 10 g ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním (zejména glaukomem neboli zeleným zákalem), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 
Žádné.
Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby, mořské plody ani ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Collagen Peptides Powder (Kolagenní peptidy) , 227 g je 449 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Collagen Peptides Powder (Kolagenní peptidy) , 227 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739030863.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Zinc Picolinate, Zinek Pikolinát, 22 mg, 60 kapslí, BrainMax Pure Pistácie, pražené & solené, neloupané, 250g, BrainMax Pure Chilli sauce, Dragon Fruit (chilli omáčka, dračí ovoce), 200 ml, Viridian Co-enzyme B Complex 30 kapslí