Four Sigmatic Lion’s Mane Mushroom Ground Coffee Mix, 340 g

629 

Popis

Four Sigmatic Lion’s Mane Mushroom Ground Coffee Mix

Připravte si Four Sigmatic směs kávy a hub s chaga a lion’s mane a podpořte tak svou produktivitu, pozornost a kreativitu. Ideální jako ranní nakopávač do nového dne, nebo jako pomocník pro vypořádání se s denními činnostmi v práci či doma. Dopřejte si kávu kdykoli Váš mozek bude volat o energetickou vzpruhu!

UŽÍVEJTE POZITIVNÍCH ÚČINKŮ LION’S MANE + CHAGA

Lion’s Mane je nejlepším přítelem pro Váš mozek. Dlouho používána buddhistickými mnichy pro podporu soustředěnosti během meditace, je tato krásná houba i naším pomocníkem v moderní době při tvořivé činnosti. Povzbuzující efekt Four Sigmatic směsi kávy a hub je stabilizován dvojitým výtažkem houby Chaga, která navíc podporuje denní činnosti imunitního systému.

  • Vyrobeno ze zrn 100% organické Arabiky.
  • Obsahuje houbu Chaga, která podporuje imunitní systém.
  • Chutná přesně jako káva, ne jako houby.

Dávkování

2-3 lžičky (14 g) kávy zalijeme horkou vodou, nebo připravíme jako espresso. 

Složení

v jedné dávce (1 porce = cca 14 g): 100 % mletá Arabica káva (Fairtrade), Lion´s Mane (Hericium erinaceus) extrakt 250 mg, Chaga (Inonotus obliquus) extrakt 250 mg.

Není zdrojem energie, sacharidů, tuků, bílkovin ani vlákniny.

Použití

  • Pijte na místo obvyklého šálku kávy.
  • Obohaťte o rostlinné mléko či sladidlo dle chuti.
  • Přidejte kokosový olej nebo ghee pro krémovější texturu.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Balení

340 g

Časté otázky

Cena za Four Sigmatic Lion’s Mane Mushroom Ground Coffee Mix, 340 g je 629 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Four Sigmatic Lion’s Mane Mushroom Ground Coffee Mix, 340 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 816897020195.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: WellMax Mandlový sprchový krém, 250 ml, Life Extension NAD+ (NIAGEN®) Cell Regenerator, nikotinamid ribosid 300 mg, 30 rostlinných kapslí, Jarrow Formulas Zinc Balance, L-methionin zinek L-OptiZinc + měď, 15mg, 100 kapslí, Viridian Folic Acid with DHA 90 kapslí *CZ-BIO-001 certifikát