Swanson Indole-3-Carbinol with Resveratrol, 200 mg, 60 kapslí

399 

Popis

Swanson Indole-3-Carbinol with Resveratrol, 200 mg, 60 kapslí

Unikátní fytonutrient nalezený v zelenině, jako je brokolice a květák, indol-3-karbinol (I-3-C), je jedním z nejsilnějších buněčných ochránců přírody, neutralizuje volné radikály a podporuje zdravé buněčné cyklyResveratrol je jedním z nejsilnějších antioxidantů. Díky kombinaci činí z přípravku Swanson Ultra Indol-3-karbinol s Resveratrolem jeden z nejúčinnějších nutričních přípravků, jaký byl kdy vytvořen pro buněčnou obranu. 
  • Normální činnost kardiovaskulárního systému.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy si vezměte jednu kapsli denně s vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Indol-3-karbinol 200 mg ***
Resveratrol (od 200: 1 standardizovaný extrakt kořene Polygonum cuspidatum) 5 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud užíváte léky na předpis nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem před použitím. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

Želatina, oxid křemičitý, směs rýžového extraktu, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina).

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Indole-3-Carbinol with Resveratrol, 200 mg, 60 kapslí je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Indole-3-Carbinol with Resveratrol, 200 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614023151.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Synerbio Lactobacillus Rhamnosus GG 30 kapslí, Now® Foods NOW Elderberry Liquid, Bezinka, 237 ml, BrainMax Pure Erythritol Skořice, moučka, BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW L-Cysteine, 500 mg, 100 tablet