Garden of Life – Magnesium Dr. Formulated (hořčík – pomeranč) 419g

1 019 

Popis

Magnesium Dr. Formuated – pomeranč 419g

Proč užívat Hořčík Dr. Formulated Magnesium?

Většina lidí nepřijme během dne ve stravě potřebné množství hořčíku pro organismus. Hořčík patří mezi nejdůležitější stopové prvky v lidské stravě, neboť hraje ústřední roli v podpoře funkcí u více než 300 významných enzymů. Tyto enzymy pak pomáhají s usnadňováním každodenních metabolických funkcí, mají rovněž důležité úlohy při tvorbě DNA a bílkovin, a závisí na nich schopnost buněk přijímat energii z potravy, kterou jim poskytujeme.

Takže není divu, že nízká hladina hořčíku je ve vzájemném vztahu s mnoha zdravotními problémy. Příznaky nedostatku hořčíku zahrnují: úzkosti, únavu, problémy s pamětí, ztrátu chuti k jídlu, záchvaty přejídání, svalové slabosti, svalové křeče, třes, závratě, potíže s polykáním, problémy s usínámím, nepravidelný nebo zrychlený srdeční tep.

Pokud se tedy cítíte unaveni, chcete zlepšit funkci nervové soustavy čí máte problémy se spaním, nebo je stres každodenní náplní vašeho života, nastal čas na Dr. Formulated whole food hořčík.

DOPORUČUJEME: Vyzkoušejte unikátní kombinaci Draslíku a Magnesia od značky BrainMax.

Proč používat minerály v chelatované fromě?

Chelatované minerály mají vstřebatelnost 45 až 50%. Naproti tomu anorganické minerály nejsou v podstatě nic jiného, než rozdrcená skála, vstřebatelnost pro tělo je cca 5 % až 10 % a po 35 roce klesá na cca 3 % až 5 %. Chelatovaný minerál je přirozeně navázán na aminokyselinu nebo enzym. Tím, že minerály jsou navázány na látku, jež je tělu vlastní, vzrostla tak vstřebatelnost až na cca 45 – 50%.
 

Hořčík podporuje a přispívá

  • ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • k elektrolytické rovnováze
  • k normálnímu energetickému metabolismu
  • k normální činnosti nervové soustavy, spánek, relaxace
  • ke správné činnosti svalů
  • k normální syntéze bílkovin
  • ke správné psychické činnosti
  • k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • podílí na procesu dělení buněk

Dávkování

Smíchejte 1 čajovou lžičku (4,9g) hořčíku s 0,24l vody. Nechte vyšumět, dobře promíchejte a vychutnejte si skvělý nápoj. Balení obsahuje 85 dávek.

Složení

VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1dávka5g  %RHP*
Energetická hodnota 33kj/8kcal  
Tuky 0g  
Nasycené mastné 0g  
Sacharidy 2g  
Cukry 0g  
Bílkoviny 0g  
Sůl 0,3g  
Magnesium** 350mg 93%
Dr. Formulated probiotická směs
(Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus acidophilus) 1miliarda CFU
3,5mg +

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní složky: Iontová magnesiová šumivá směs (Non GMO kyselina citronová, uhličitan hořečnatý, hydrogenuhličitan sodný-jedlá soda), Organic hnědá rýže protein Magnesium chelatované, Organic pomerančová krémová příchuť, Organic stevia:steviol glykosid,
 
Označení: * Referenční hodnota příjmu, ** Chelatované magnesium s organickou hnědou rýží proteinem (vyrobeno z celých potravin), + referenční hodnota příjmu není stanovena,
 
Neobsahuje: ořechy, sóju, přidaný cukr, plniva, umělá barviva, příchutě, sladidla a konzervanty,
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu. Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává vajíčka, mléko, sóju, pšenici a ořechy.
 

Hmotnost

419g
 

Výrobce

Garden of Life
 

Země původu

USA
 
UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Garden of Life – Magnesium Dr. Formulated (hořčík – pomeranč) 419g je 1019 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Garden of Life – Magnesium Dr. Formulated (hořčík – pomeranč) 419g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 658010122771.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Jablka kousky sušené BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Biotin, 5000 mcg, 100 kapslí, BrainMax Pure 100% Lískooříškový krém, BIO, 30 g, BrainMax Pure Banánové chipsy medové BIO, 150 g *CZ-BIO-001 certifikát