Viridian Myo-Inositol & Folic Acid 120g (Myo-Inositol s kyselinou listovou)

495 

Popis

Viridian Myo-Inositol & Folic Acid 120g (Myo-Inositol s kyselinou listovou)

Myo-inositol s kyselinou listovou je silná synergní směs určená primárně pro oblast ženské plodnosti. Myo-inositol je sloučenina podobná vitamínu, která se přirozeně vyskytuje v buňkách. Jeho účinek byl podrobně zkoumán v souvilosti s ženskou plodností a podporou při problémech v této oblasti, zejména v souvilosti se syndromem polycistických ovarií. Jeho účinky souvisí s hormonální rovnováhou, plodností a funkcí rozmožovací soustavy u žen. Kyselina listová jeho účinky posiluje a používá se i jako podpora před a po začátku těhotenství.
Mimo oblast reprodukce byly účinky myo-inositolu zkoumány i v souvislosti s podporou při duševních onemocněních a depresích. Inositol v kombinaci s dalšími látkami lze také najít v komplexu BrainMax Sleep Faster. DOPORUČUJEME!

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

 • Podporu při ženské neplodnosti
   
 • Podporu při syndromu polycistických ovarií
   
 • Podporu při depresích

Čistota produktu

 • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher.
 • Všechny složky jsou 100% aktivní.
 • Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem „volného“ prášku. (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety).
 • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky.
 • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany.
 • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou.

Balení

120 g

Dávkování

užívejte 2 g (2 plné odměrky) 2x denně nebo dle doporučení lékaře. Rozmíchejte ve vodě nebo šťávě. Užívejte s jídlem. Odměrka je součástí balení.

Upozornění

Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.
 

 Balení obsahuje 60 dávek x 2 g
 2 g obsahují
 Myo-
 2000 mg
  (získaná z citronové kůry v bio kvalitě)
 200 µg (100 %*)
* % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
2 g odpovídají jedné dávce. Balení obsahuje 60 dávek.

Složení

Orgen FA™ (Bio Citrus Limon extrakt poskytující kyselinu listovou) 400 μg (200 % DDD), obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza (80 mg) na bázi Bio vojtěšky (232 mg).
 

Doplněk stravy s kyselinou listovou.

Časté otázky

Cena za Viridian Myo-Inositol & Folic Acid 120g (Myo-Inositol s kyselinou listovou) je 495 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Viridian Myo-Inositol & Folic Acid 120g (Myo-Inositol s kyselinou listovou) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060003592105.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Acerola prášek, přírodní vitamin C, 170 g (6 oz), Swanson Kelp (Organický jód), 225 mcg, 250 tablet, Viridian Selenium 200µg – 90 kapslí, Viridian Magnesium Taurate 90 kapslí (Taurát hořečnatý)