Grilovací litinová pánev Lodge 26 cm se dvěma madly

1 210 

Katalogové číslo: 075536345024 Kategorie: , ,

Popis

Rodina Lodge vyrábí své prvotřídní litinové nádobí ve svých slévárnách v Tennessee již od roku 1896. Počínaje surovinami a procesem seasoningu konče, dál a dál vytváří tu nejvyšší kvalitu, jež dává do každého produktu, který vyrobí. Jako jediný americký výrobce litinového nádobí je rodina Lodge pyšná na to, že nese odkaz toho, co započal již jejich praděd Joseph Lodge.

Litinové nádobí je určené k tepelné úpravě potravin na tuku a dá se používat na plynovém sporáku, indukční a sklokeramické desce, v horkovzdušné troubě, na (i v) grilu nebo přímo na uhlících v ohništi.
Je ideální na tepelnou úpravu masa – restování ("grilování") a pečení.
Jeho největší výhodou je vysoká tepelná vodivost a akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat litinovou pánev na velmi vysokou teplotu.
Litinové nádobí má de facto neomezenou životnost a jedná se vlastně o přírodní produkt (litina/železo) bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu.
Litinové nádobí Lodge je stále vyráběno přímo v USA moderní technologií a ve vysoké kvalitě.
Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá.

     
 
 
 

Časté otázky

Cena za Grilovací litinová pánev Lodge 26 cm se dvěma madly je 1210 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Grilovací litinová pánev Lodge 26 cm se dvěma madly si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 075536345024.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Americké litinové pánve Lodge na gril - Podobné produkty: Litinová pánev Lodge – WOLF Ø 16cm, Litinová pánev na palačinky Lodge Ø 26 cm, Litinové Combo Lodge Wanderlust Ø 26 cm, Čtvercová litinová grilovací pánev Lodge 26 cm

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 24 cm – zelená, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 16cm – modrý, 5-ti dílná sada litinového nádobí Lodge, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 24cm – zelený

Litinové pánve - Podobné produkty: Litinová děrovaná pánev Lodge Ø 16 cm s děrovanou pokličkou, Litinová pánev Lodge Buffalo 26 cm, Litinová pánev Lodge – Duck Ø 20 cm, Čtvercová litinová grilovací pánev Lodge – Fish, 26cm