Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 8,5 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem

5 460 

Katalogové číslo: 075536361406 Kategorie: , ,

Popis

Rodina Lodge vyrábí své prvotřídní litinové nádobí ve svých slévárnách v Tennessee již od roku 1896. Počínaje surovinami a procesem seasoningu konče, dál a dál vytváří tu nejvyšší kvalitu, jež dává do každého produktu, který vyrobí. Jako jediný americký výrobce litinového nádobí je rodina Lodge pyšná na to, že nese odkaz toho, co započal již jejich praděd Joseph Lodge. Litinové nádobí je určené k tepelné úpravě potravin na tuku a dá se používat na plynovém sporáku, indukční a sklokeramické desce, v horkovzdušné troubě, na (i v) grilu nebo přímo na uhlících v ohništi. Je ideální na tepelnou úpravu masa – restování, smažení, pečení, dušení. Jeho největší výhodou je vysoká tepelná vodivost a akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat litinovou pánev na velmi vysokou teplotu. Litinové nádobí má de facto neomezenou životnost a jedná se vlastně o přírodní produkt (litina/železo) bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu. Litinové nádobí Lodge je stále vyráběno přímo v USA moderní technologií a ve vysoké kvalitě. Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá.

Časté otázky

Cena za Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 8,5 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem je 5460 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 8,5 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 075536361406.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Americké litinové outdoorové hrnce Lodge - Podobné produkty: Litinový outdoorový hrnec s poklicí Lodge 5,6 l (Scout Camp Dutch oven), Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 7,6 l (Camp Dutch Oven), Litinový outdoorový hrnec s poklicí Lodge 9,4l (Camp Dutch oven), Dvoudílná litinová multifunkce Lodge "Cook-It-All"

Litinové hrnce - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 18cm – modrý, LAVA METAL Litinový vysoký rendlík 18 cm – červený, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 24cm – červený, Litinový outdoorový hrnec s poklicí Lodge 5,7l (Camp Dutch Oven)

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL TRIO litinová grilovací pánev 26×30 cm – červená, LAVA METAL Litinový mini hrnec kulatý 10 cm – modrý, LAVA METAL Litinový hrnec nízký kulatý 28 cm – šedá majolika, LAVA METAL Litinová grilovací pánev 16x16cm s dřevěným podstavcem