Health Institute OPTI OMEGA-3 ORANGE 200 ml

279 

Popis

Prémiový rybí olej bez zápachu a s příchutí pomeranče s vysokým obsahem OMEGA-3 mastných kyselin

Je dlouhodobě známo, že rybí olej účinně podporuje oběhovou soustavu, působí proti vysokému krevnímu tlaku a je celkovou prevencí před vznikem srdečních onemocnění. Jedná se o přírodně nejbohatší zdroj esenciálních omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, jímž jsou právě tyto unikátní účinky na zdraví přisuzovány. Rybí tuky si v minulosti zasloužily pozornost vědců díky Eskymákům, kteří mají ve stravě vysoké množství kyselin EPA a DHA a současně netrpí žádnými obvyklými civilizačními chorobami jako je mozková mrtvice, srdeční infarkt nebo diabetes 2. typu.

V současnosti je na trhu mnoho výrobců rybího tuku v želatinových tobolkách. Při koupi věnujte pozornost především čistému obsahu kyselin EPA a DHA, protože kvůli těmto kyselinám si rybí tuk pořizujete. OPTI OMEGA-3 ORANGE obsahuje 3 gramy čistých EPA a DHA v jedné polévkové lžíci, což je 6 – 10 obvyklých želatinových tobolek za nesrovnatelně nižší cenu. Investujte do omega-3 a nikoliv do umělých želatinových tololek!

Původ rybího oleje

Rybí olej pochází z čeledí ryb Engraulidae, Carangidae, Clupeidae, Osmeridae, Scombridae a Ammodytidae. Typickými zástupci této čeledi jsou např. sardinky, makrely nebo ančovičky. Ryby pocházejí z oblasti Severní Afriky nebo Jižní Ameriky. Olej je šetrně zpracováván na Islandu.

Výživové hodnoty: Obsah ve 100g

Energetická hodnota 3750 Kj
Sacharidy 0 g
Bílkoviny 0 g
Tuk 100 g
Nasycené mastné kyseliny 25 – 28 g
Mononenasycené mastné kyseliny 22 – 25 g
Polynenasycené mastné kyseliny 48 – 51 g
Celkový obsah omega-3 mastných kyselin 38 – 41 g
Kyselina eikosapentaenová (EPA) 18 – 19,5 g
Kyselina dokosahexaenová (DHA) 11,8 – 13,1 g

 

                                                    

 

 

 

 

 

 

Doporučené dávkování

½ až 1 polévková lžíce (5 – 10g oleje) 1krát denně nejlépe po jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte při teplotách do 15°C nejlépe v lednici. Nepoužívejte na vaření a smažení. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců. Chraňte před světlem. Uchovejte mimo dosah dětí. Po každém použití lahvičku dobře uzavřete.

Minimální trvanlivost 2 roky od data uvedeného na obalu. Výrobek byl podroben následujícím analýzám: duální kontrola žluklosti (obsah peroxidů, hodnota kyselosti), stanovaní obsahu těžkých kovů (rtuť, olovo, kadmium, arsen) a dioxinů a dioxinům podobných látek (PCB). Výsledky anylýz jsou k nahlédnutí u výrobce.

Časté otázky

Cena za Health Institute OPTI OMEGA-3 ORANGE 200 ml je 279 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Health Institute OPTI OMEGA-3 ORANGE 200 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594163670016.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Catuaba Bark (Katuaba), 465 mg 60 kapslí, BrainMax Pure Cordyceps prášek BIO, 100g *CZ-BIO-001 certifikát, NaturLabs – Liposomální vitamín D3 + K2, 30 kapslí, Hansen Curcumin BCM-95 (kurkumin), prášek, 20g