Now® Foods NOW Ginkgo Biloba Double Strenght, 120 mg, 50 rostlinných kapslí

239 

Popis

NOW Ginkgo Biloba Double Strenght, 120 mg, 50 rostlinných kapslí

Double Strength Ginkgo Extract dodává standardizovaný výtažek z Ginkgo biloby v prvotřídní kvalitě. Je tedy zaručeno, že obsahuje alespoň 24% flavonoidových glykosidů a 6% terpenoidních laktonů, což je také ověřeno analýzou nezávislé laboratoře. 

Ginkgo Biloba podporuje duševní rovnováhu, mikrocirkulaci krevního systému, posiluje kognitivní funkce – paměť, krevní oběh i periferní krevní oběh – oči – sluch.  

Doporučené dávkování

Užívejte polovinu obsahu kapsle denně nezávisle na jídle nebo podle pokynů informovaného lékaře. Kapsli otevřete a prášek z ní rozmíchejte v malém množství vody. 
(Dávkování podle vyhlášky 58/2018 se liší od dávkování doporučeného výrobcem. Výrobce navrhuje užívat 1 kapsli denně nezávisle na jídle nebo podle pokynů informovaného lékaře.) 

Složení

velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 50 dávek. 
  Množství
v 1 dávce
%RHP*
Ginkgo biloba (výtažek z listu) 120 mg ***
Výtažek z organického kořene sibiřského ženšenu 250 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Může snižovat srážlivost krve. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu.

Další složky 
Hypromelóza (celulózová tobolka) a kyselina stearová (rostlinný zdroj).

Balení

50 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Ginkgo Biloba Double Strenght, 120 mg, 50 rostlinných kapslí je 239 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Ginkgo Biloba Double Strenght, 120 mg, 50 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739046826.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Absolute Nutrition – Thyroid T3 (podpora štítné žlázy), 180 kapslí, Renovality – Betaglukan 90% MAXIMAL s Vitamínem C přírodního původu, 90 tobolek, BrainMax Lipozomální Kolagen komplex, 250 ml, Ekolife Natura – Algae Chlorella Organic 240 tablet (Bio řasa chlorella)