KIKI Health Zeolite With Activated Charcoal (Zeolit s aktivním uhlím), 60g

389 

Popis

KIKI Health Zeolite With Activated Charcoal (Zeolit s aktivním uhlím)

Zeolit Klinoptilolit je v přírodě se vyskytující minerál sopečného původu z oblasti sopečného oblouku v jižním Egejském moři v Turecku. Vznikal v době před miliony let a odpradávna se používal jak k vnitřnímu, tak k vnějšímu užití.

Naše aktivní uhlí se vyrábí z kokosových ořechů, které byly nejdříve důkladně vyčištěny párou, aby se odstranily případné znečišťující látky a výsledný produkt mohl být použit jako kvalitní doplněk stravy. Aktivní uhlí a zeolitický prášek jsou smíchány do směsi v poměru 1:2.

Přírodní směs k pročištění výborně absorbuje toxiny a látky s negativním vlivem na zdraví. Její kouzlo se skrývá v jednoduchosti. Skládá se z čistého zeolitu, přírodního hlinitokřemičitého minerálu s mikroporézní strukturou, a prášku z aktivního uhlí, které je získáváno z kokosových skořápek.

Obě složky pracují jako vysoce efektivní adsorbent a jejich synergickým působením vzniká přírodní regulátor toxinů a nečistot v těle. Je skvělým pomocníkem do domácí lékárničky.

  • Přispívá ke snížení nadměrné plynatosti po jídle.
  • Snižuje nadměrné hromadění střevních plynů.
  • Poskytuje přirozenou úlevu.

Dávkování:

Užívejte 1 vrchovatou čajovou lžičku smíchanou s vodou před nebo po jídle 2x denně. 

Složení

Zeolit Klinoptilolit, aktivní uhlí

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Není vhodné podávat přípravek současně s jinými perorálními léky, protože jejich vstřebání může být významně omezeno. Užívat nejdříve 2 hodiny po podání léku.

Balení

60g 

Časté otázky

Cena za KIKI Health Zeolite With Activated Charcoal (Zeolit s aktivním uhlím), 60g je 389 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S KIKI Health Zeolite With Activated Charcoal (Zeolit s aktivním uhlím), 60g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060018513218.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Guarana BIO prášek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, Performance Magnesium 1000 mg 100 tbl. (Hořčík + Vitamín B6), Epigemic® OPC, 60 kapslí, Swanson Rhodiola Rosea Root (Rozchodnice růžová), 400 mg, 100 kapslí