Now® Foods NOW Inositol (myo-inositol), čistý prášek, 113g

319 

Popis

NOW Inositol (myo-inositol), čistý prášek

Inositol je cyklický alkohol, který je v lidském těle syntetizován z glukózy. Jeho nejvyšší koncentraci najdeme v mozku, kde hraje důležitou roli při tvorbě neurotransmiterů a některých steroidních hormonů spojených s jejich receptory. Podílí se rovněž na osmoregulaci a jde o důležitý stavební kámen některých fosfolipidů. V mnoha případech je jeho funkce spjata s vitaminem cholinem

  • Důležitý stavební kámen některých fosfolipidů.
  • Ve formě myo-inositolu.
  • V lidském těle působí společně s cholinem.
  • Hojně zastoupen v mozku.

Doporučené dávkování

1/4 zarovnané čajové lžíce rozpuštěnou ve vodě nebo jiném vhodném nápoji denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení

Velikost dávky: 1/4 zarovnané čajové lžíce (730 mg)
Balení obsahuje přibližně 311 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Inositol ve formě prášku 730 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění 

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Žádné. 
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy. 
Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

113 g

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Inositol (myo-inositol), čistý prášek, 113g je 319 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Inositol (myo-inositol), čistý prášek, 113g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739005274.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Candida Support, 90 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Bacopa monnieri (Brahmi) extrakt, 450 mg, 90 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Granola, Goji a Kešu, BIO, 30g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW CoQ10 (koenzym Q10) + Hloh, 100 mg, 180 rostlinných kapslí