Kvitok Tuhý Deodorant Dámský – Ranní Rosa, 42ml

219 

Katalogové číslo: 85821156 Kategorie: Štítek:

Popis

Kvitok Tuhý Deodorant Dámský – Ranní Rosa

Vůně tohoto deodorantu je jemná, květinová s náznakem citrusů, vhodná pro ženy.

  • zabraňuje zápachu pomocí přírodních složek 
  • nevysušuje pokožku
  • nezanechává „ulepených pocit“ a fleky na oblečení
  • neobsahuje jedlou sodu (pro mnohé lidi dráždivá složka)

Deodorant odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních a škodlivých látek z těla – pocení. Nebrání tedy tělu dělat to, co je pro něj přirozené . Vaše tělo se tak nadále může bezpečně zbavit odpadních a škodlivých látek, na rozdíl od antiperspirantů.

I když je pěkná vůně důležitá, v Navii spíše šlo o to, aby každý esenciální olej plnil svou funkci – tedy působil antibakteriální, antifugálně, antisepticky a zabraňoval tak množení bakterií. Proto pro tento deodorant zvolili kombinaci 4 esenciálních olejů v souladu s aromaterapií, které se věnují –geránium, litsea cubeba, levandule a bergamot. Tyto esenciální oleje mají silný  antibakteriální, antiseptický a antimykotická  účinek. Navzájem se doplňují, čímž účinek ještě více podpoří (dochází k synergii – znásobení jejich účinků). Na odstranění zápachu a částečném omezení pocení se podílí i  kamenec.

Díky této kombinaci se deodorant hodí i na „těžší“ chvíle a pro muže, kteří mají aromatičtější pot.

Použití

Po osprchování natřete jemnou vrstvu deodorantu do podpaží (příliš netlačte, raději natírejte jemně a vícekrát). V případě potřeby použijte 2x denně.

Obsah

42 ml

Složení

Polyglycerol-3-BEESWAX (Cera Belina – derivát včelího vosku), Isopropyl myristát, Caprilic / Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Potassium Alum (kamenec draselný), Tocopherol (vitamin E), PeIargonium graveolens (Geranium) Oil (esenciální olej Geranium ), Litsea Cubeba (Litsea) Oil (esenciální olej Litsea Cubeba), Lavandula Angustifolia Oil (esenciální olej Levandule), Citrus Bergamo Oil (esenciální olej Bergamot), * Citral, * Limonene, * Linalool, * Geraniol, * Citronellol * vyskytující se přirozeně v silicích

* Vyskytující se přirozeně v silicích

Obsah složek rostlinného původu: 100% (z toho 90% v organické kvalitě).

Tento produkt neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či ropné deriváty.

Při přechodu na přírodní kosmetiku je někdy pro organismus potřebná delší adaptace (cca 1-2 týdny), během níž může docházet ke krátkodobému zvýšenému zápachu.

Časté otázky

Cena za Kvitok Tuhý Deodorant Dámský – Ranní Rosa, 42ml je 219 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Kvitok Tuhý Deodorant Dámský – Ranní Rosa, 42ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 85821156.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Deodoranty a antiperspiranty - Podobné produkty: Eco Cosmetics Tuhý deodorant BIO, 50 ml, laSaponaria Pánský deodorant ve spreji s konopím BIO, 100 ml, Purity Vision – Deokrystal, 60 g, Kvitok Tuhý Deodorant Unisex – Chladivý Vánek, 42ml