LastSwab Beauty ekologická alternativa vatových tyčinek Barva: Broskvový

279 

Katalogové číslo: 5714820121214 Kategorie: Štítky: ,

Popis

LastSwab Beauty ekologická tyčinka – alternativa vatových tyčinek

LastSwab Beauty je nezbytnou součástí do Vaší kosmetické taštičky. Jeden konec tyčinky je ve tvaru kapky a druhý je formován více do špičky. 

Pouzdro je vyrobeno z PLA, což je termoplastický alifatický polyester získaný z obnovitelné biomasy, obvykle z fermentovaného rostlinného škrobu z kukuřice, kasavy, cukrové třtiny nebo cukrové řepy.

Tip: Před použitím naneste na konce tyčinky odličovač make-upu, krém či přírodní olej, abyste dosáhli optimálního výsledku. Nepoužívejte odlakovač na nehty.

Je plně biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí.

Konce tyčinek jsou vyrobeny z TPE (termoplastický elastomer), který se vyznačuje dobrou gumovou elasticitou a možností recyklace, která napomáhá životnímu prostředí.

Tyčinku vydrží více než 1000+ použití a lze ji snadno vyčistíte pomocí vody a kapky mýdla. 

 

Časté otázky

Cena za LastSwab Beauty ekologická alternativa vatových tyčinek Barva: Broskvový je 279 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S LastSwab Beauty ekologická alternativa vatových tyčinek Barva: Broskvový si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5714820121214.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zdravé Produkty v AKCI - Podobné produkty: Totum Sport (Hypertonický nápoj z mořské vody), 10 x 20 ml, LastSwab LastRound odličovací tampony Barva: Zelený, LastSwab Beauty ekologická alternativa vatových tyčinek Barva: Bílý, Amylon – Kypřící prášek do pečiva bezlepkový BIO, 12 g *CZ-BIO-001 certifikát