LastSwab LastRound odličovací tampony Barva: Tyrkysová

319 

Katalogové číslo: 5714820311318 Kategorie: Štítky: ,

Popis

LastRound ekologická tyčinka – alternativa vatových tyčinek

LastRound je opakovaně použitelná alternativa ke kosmetickým tamponům (kolečkám). Je vyrobeno z látky měnící tvar, kde se při aplikaci tekutiny stává kolečko měkké, jako běžné jednorázové bavlněné kolečko. Jedno balení je vhodné pro 1 000+ použití.

  • Omyvatelné – stačí opláchnout mýdlem pod tekoucí vodou. V případě většího znečištění jej občas můžete vyprat v pračce při 60°C.
  • Kompostovatelné – po každém použití omyjte ručně mýdlem a vodou. V případě většího znečištění jej občas můžete vyprat v pračce při 60°C (nezapomeňte použít LastObject – Sáček na praní).
  • Na biologické bázi – Naše opakovaně použitelné bavlněné kolečka jsou uloženy v pouzdře na biologické bázi, které dlouho vydrží.

 

 

Časté otázky

Cena za LastSwab LastRound odličovací tampony Barva: Tyrkysová je 319 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S LastSwab LastRound odličovací tampony Barva: Tyrkysová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5714820311318.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zdravé Produkty v AKCI - Podobné produkty: LastSwab LastRound odličovací tampony Barva: Broskvový, LastSwab Beauty ekologická alternativa vatových tyčinek Barva: Červený, Amylon – Kypřící prášek do perníku bezlepkový BIO, 18 g *CZ-BIO-001 certifikát *CZ-BIO-001 certifikát, Garden of Life Prenatal DHA (omega pro těhotné ženy) , 30 kapslí