Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapslí

399 

Popis

Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapslí

Bioaktivní B complex představuje vrchol mezi doplňky stravy s vitamíny skupiny B. Zdravé hladiny vitaminu B mohou podporovat produkci energie, funkce orgánů, kognitivní funkce a další základní metabolické procesy. BioActive Complete B-Complex je nabitý biologicky aktivními formami vitaminu B6, B12, niacinu, biotinu, 5-MTHF folátu a dalších, což je skvělý způsob, jak doplnit vitaminy B.

Co je to kyselina pantothenová?

Vitamin B5 nebo kyselina pantothenová podporuje syntézu hemoglobinu, zdraví hormonů a neurotransmiterů a oxidaci uhlohydrátů a mastných kyselin.

Proč přidat pyridoxin a pyridoxal?

Vitamin B6 ve formě pyridoxin HCI a pyridoxal 5′-fosfátu ovlivňuje metabolismus aminokyselin a lipidů, zdraví neurotransmiterů a syntézu hemoglobinu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Podporu při únavě a vyčerpání 
  • Podporu při nadměrné fyzické nebo psychické zátěži
  • Podporu při oslabené schopnosti organismu vstřebávat vitamíny
  • Podporu při neúčinnosti jiných doplňků s vitamíny skupiny B

Detail produktu:

100 mg vitamínu B1 (thiamin) – thiamin pomáhá přeměňovat uhlohydráty na využitelnou energii. 1 Podporuje také zdravou funkci nervového systému a produkci RNA i DNA. 2 , 3

75 mg vitamínu B2 (riboflavin) – naše výživa obsahuje vitamin B2 ve formě riboflavinu a riboflavin-5′-fosfátu, aktivní formy živiny. Tělo přeměňuje riboflavin na formu riboflavin-5′-fosfátu, kterou poté tělo použije k výrobě energie. 4

500 mg vitaminu B5 (kyselina pantothenová) – Vitamin B5 je nezbytným kofaktorem v energetickém metabolismu, syntéze 6 hormonů, signalizaci neurotransmiterů a oxidaci mastných kyselin. 7

100 mg vitaminu B6 (pyridoxin HCI a pyridoxal 5′-fosfát) – vitamín B6 se podílí na metabolismu aminokyselin a lipidů. Spolu s B5 je kofaktorem v syntéze neurotransmiterů a hemoglobinu. B6 se také podílí na glukoneogenezi, tvorbě glukózy z nekarbohydrátových zdrojů. A zatímco pyridoxin musí být přeměněn v játrech na pyridoxal 5′-fosfát, než bude použit, naše výživa obsahuje tuto výživu od začátku.

1 000 mcg biotinu – Tento vitamin B je kofaktorem enzymů podílejících se na metabolismu mastných kyselin. Je také nezbytné udržovat metabolickou homeostázi nebo rovnováhu mezi mnoha chemickými cestami a procesy vašeho těla. 

10 400 mcg kyseliny listové (5-MTHF) – folát pomáhá udržovat produkci červených krvinek v normálním rozmezí a také pomáhá tělu vytvářet a udržovat zdravou DNA. 11 Aktivní forma folátu je až sedmkrát biologicky dostupnější než kyselina listová. BioActive Complete B-Complex navíc dodává 50 mg kyseliny para-aminobenzoové (nebo PABA) pro podporu syntézy kyseliny listové.

300 mcg vitaminu B12 ( methylcobalamin ) – vitamín B12 ovlivňuje růst nervových buněk a podporuje zdraví srdce tím, že pomáhá udržovat zdravé hladiny homocysteinu již v normálním rozmezí. Methylcobalamin B12 je forma, která je biologicky aktivní v mozku.

100 mg inositolu – tento vitamín B je primární složkou fosfolipidů, které tvoří buněčné membrány. Inositol je nezbytný pro přenos signálu vápníku a inzulínu – jedinečné chemické reakce, ke kterým dochází, když se molekuly připojí k receptoru na buněčné membráně.

Doporučené dávkování

Berte 2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 

Složení

Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 30 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*
 100 mg
8333%
 Riboflavin (B2) (vitamin B2) (jako riboflavin a riboflavin 5′-fosfát)  75 mg 5769%
 Niacin (jako niacinamid a niacin) 100 mg 625%
 Vitamín B6 (jako pyridoxin HCl a pyridoxal 5′-fosfát) 100 mg 5882%
 Folát (jako vápenatá sůl L-5-methyltetrahydrofátu) 680 mcg 100%
 Vitamín B12 (jako methylkobalamin) 300 mcg 12500%
 Biotin 1000 mcg 3333%
 Kyselina pantothenová (B5) (jako D-vápenatý pantothenát) 500 mg  10000%
 Vápník )jako pantothenát D-vápenatý, fosforečnan vápenatý)
50 mg  7%
 Inositol 100 mg ***
 PABA (kyselina para-aminobenzoová) 50 mg ***

* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 
 
Vyrobeno v USA.
 

Časté otázky

Cena za Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapslí je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870194569.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Chaste Berry Vitex Extract (Drmek obecný), 300 mg, 90 rostlinných kapslí, Puhdistamo – Lactic Acid Bacteria Boulardii 30 kapslí (Probiotika LactoSpore® a Lynside® – Maitohappo-bakteeri), Swanson Kelp (Organický jód), 225 mcg, 250 tablet, Now® Foods NOW Vitamin C-1000 se šípkem a postupným uvolňováním, 250 tablet