Reflex Vitamin D3 100 kapslí

215 

Popis

Reflex Vitamin D3 100 kapslí
 
Vysoká kvalita, původ a čistotu použitých složek + minimum balastních aditiv.
 
Hllavní filozofií všech produktů Reflex Nutrition je maximální kvalita a čistota použitých surovin s minimem balastních aditiv. Proto je také použita výhradně forma kapslí. Značka Reflex Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou ve vysokém počtu případů tvořit až 50% tablety.
 
Vitamín D3 v kombinaci s vitamínem K2 lze také najít v BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 jako MK7 150 mcg, nebo samostatně v BrainMax Vitamin D3 5000 IU.
 
TIP: Více informací o vitamínu D3 si můžete přečíst v našem článku.

Balení: 100 kapslí

Dávkování: 

1 kapsle obden s jídlem. Zapijte dostatečně vodou. Dávkování výrobce (1 kapsle denně) upraveno dle legislativy ČR.

Upozornění: 

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Používejte jako součást aktivního a zdravého životního stylu. Skladujte v suchu a chladu. Suroviny mohou pocházet ze zemí mimo VB.
 
Výživové údaje:
 
 
 1 kapsle* obsahuje
 % DDD
 Vitamín D3
 50 µg
 1000 %
*1 dávka odpovídá 1 kapsli. Balení obsahuje 100 dávek.
% DDD – % doporučené denní dávky 

Složení 1 želatinové* kapsle: plnidlo (maltodextrin, mikrokrystalická celulóza), obal kapsle (hovězí želatina), cholekalciferol (vitamín D3), protispékavá látka (křemičitan vápenatý, stearan hořečnatý, oxid křemičitý) *nevhodné pro vegetariány.

 

Garance společnosti Reflex Nutrition 

 – Inovační technologie
 – Nejvyšší rating použitých surovin
 – Vyrobeno ze 100% zelené energie
 – Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
 – Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
 – Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
 – Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.
 
 
Doplněk stravy.
 

Časté otázky

Cena za Reflex Vitamin D3 100 kapslí je 215 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Reflex Vitamin D3 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5033579035284.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Granola, Apple Pie, Javorový sirup a Jablko, BIO, 30 g *CZ-BIO-001 certifikát, Puhdistamo – Lactic Acid Bacteria Boulardii 60 kapslí (Probiotika LactoSpore® a Lynside® – Maitohappo-bakteeri), BrainMax Pure QuickMeal, Pohanková kaše, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Maca (řeřicha peruánská koncentrát 6:1 RAW), 750 mg, 90 rostlinných kapslí