Life Extension Estrogen for Women, Estrogen pro Ženy, Menopauza, 30 rostlinných tablet

699 

Popis

Life Extension Estrogen for Women (Estrogen pro ženy), 30 vegetariánských tablet

Menopauzu může u žen doprovázet celá řada nepříjemných příznaků. Mezi příznaky menopauzy patří návaly horka, noční pocení a problémy s náladou. Speciální složení, které obsahuje směs patentovaného extraktu chmele a výtažků z lékořice, brokolice a rostliny Dong Quai. Rostlina se silnými antioxidačními vlastnostmi udržuje normální stav kloubů a chrupavek – metabolismus, normální stav urogenitálního systému žen a funkce krevního systému – transport kyslíku.
 
Směs je obohacená o lékořici která podporuje trávení a funkce střevního traktu, produkci energie, normální funkce dýchacího a imunitního systému, normální stav pokožky a pozitivně působí na močový a reprodukční systém.
 
Produkt je vhodný také při bolestivé a silné menstrauci a to díky Chasteberry fruit, která příznivě působí při bolestivé menstruaci a upravuje menstruační cyklus. 
 

Doporučené dávkování

Užívejte jednu tabletu ráno, s jídlem nebo bez jídla, nebo podle doporučení lékaře. Estrogen pro ženy by měl být užíván cyklicky: tři týdny a jeden týden bez, počínaje 5. dnem menstruačního cyklu u žen před menopauzou a každý den u žen po menopauze. Ti, kteří užívají jakýkoli estrogenní produkt, by měli do své stravy zahrnout brukvovitou zeleninu, jako je brokolice, růžičková kapusta, zelí a / nebo květák.

Upozornění

Neužívejte v případě výskytu nádoru závislým na estrogenu. Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.
Ukládejte mimo dosah dětí. Obal prosím recyklujte.


Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 30 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Vápník (jako fosforečnan vápenatý)

 

70 mg

 

9%

 

Fosfor (jako hydrogenfosforečnan vápenatý)

 

50 mg

 

7%

 

 Extrakt z koncentrátu z brokolice (semeno, rostlina) [poskytující glukosinoláty]

 

300 mg

*** 

 

Koncentrát sojového isoflavonu Novasoy [std. až 40% isoflavonů]

 

137,5 mg

 

***

 

HMRlignan výtažek z lignanu (sukové dřevo) smrku ztepilého (Picea abies) [std. až 90% hydroxymatairesinol draselný komplex]

 

56 mg

 

***

 

Extrakt z angeliky čínské (dong quai) (kořen) [std. až 1% ligustilidu]

 

25 mg

 

***

 

Výtažek z lékořice (kořen)

 

25 mg

 

***

 

Extrakt z drmku obecného (Vitex agnus-castus) (plod) [std. až 5% flavonoidů]

 

20 mg

 

***

 

Estro8PN extrakt z chmele (květ) [std. až 1,0% 8-prenylnaringenin]

 

14,4 mg

*** 

* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 
 
Vyrobeno v USA.
 
Obsah: 30 vegetariánských tablet
 
UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Life Extension Estrogen for Women, Estrogen pro Ženy, Menopauza, 30 rostlinných tablet je 699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Estrogen for Women, Estrogen pro Ženy, Menopauza, 30 rostlinných tablet si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870189435.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Saw Palmetto (Serenoa plazivá), 540 mg, 250 kapslí, Quinton Isotonic, 30 x 10 ml ampulí, Now® Foods NOW Garlic Oil, česnekový olej, 1500 mg, 100 softgel kapslí, Garden of life Mykind Multivitamin Kids gummy Cherry, multivitamín pro děti, třešeň, 120 gumových bonbónů