Swanson Milk Thistle (Ostropestřec), 500 mg, 100 kapslí

159 

Popis

Swanson Milk Thistle (Ostropestřec mariánský), 100 kapslí

Ostropestřec mariánský je rostlina, která podporuje zdraví našich jater. Obsahuje látku zvanou Silymarin, který je silný antioxidant a flavonoid. 1 kapsle obsahuje 500 mg ostropestřce. Ostropestřec jsme zařadili mezi TOP doplňky stravy pro podporu jater.

  • Antioxidant.
  • Zvyšuje antioxidační aktivitu.
  • Podporuje zdraví jater.
  • Normální činnost srdce.
  • Normální trávení – pročištění.
  • Přirozená obranyschopnost – odolnost.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte dvě tobolky dvakrát až třikrát denně s vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 100 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) (semena) 500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Před zahájením léčby se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud v současné době užíváte léky na předpis, dostáváte léčení nebo máte-li zdravotní stav, zejména vysoký krevní tlak. Pokud se objeví neobvyklé příznaky, přerušte používání. Vyvarujte se dlouhodobému vystavení přirozenému slunečnímu záření a jiným zdrojům UV světla, protože tento produkt může zvýšit fotocitlivost vaší pokožky, což může mít za následek spálení kůže nebo vyrážku.

Další složky 

Rýžová mouka, želatina, stearát hořečnatý, silika.

 Obsah baleni: 100 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Milk Thistle (Ostropestřec), 500 mg, 100 kapslí je 159 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Milk Thistle (Ostropestřec), 500 mg, 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614019666.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax BrainMarket Vak na záda, BrainMax Pure Vegan Peanuta, Arašídový krém se slaným karamelem BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Lactobacillus Rhamnosus, 5 miliard CFU, 60 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Elderberry (Bezinka), 500 mg, 60 rostlinných kapslí