Life Extension Optimized NAD+ Cell Regenerator™ and Resveratrol, Nikotinamid a Resveratrol, 30 rostlinných kapslí

1 399 

Popis

Life Extension Optimized NAD+ Cell Regenerator™ a Resveratrol, 30 rostlinných kapslí

Nikotinamid ribosid spolu s Resveratrolem pomáhá v boji proti stárnutí buněk a podporuje produkci buněčné energie. Rovněž může pomoci udržovat normální kognitivní funkce a zdravou hladinu cukru v krvi.

Co je to nikotinamid ribosid?

Nikotinamid ribosid je látka, která ovlivňuje hladinu enzymu NAD+. Tento enzym se nachází v každé buňce v těle a hraje roli při udržování zdravého buněčného metabolismu. S přibývajícím věkem se hladina tohoto enzymu snižuje a starší lidé pociťují únavu a ztrátu motivace vykonávat běžné činnosti. Optimized NAD+ Cell Regenerator™ a Resveratrol obsahuje 300 mg této látky v jedné kapsli. 

Co je to Resveratrol? 

Resveratrol je látka produkovaná rostlinou zvanou Vitis vinifera, když je napadena plísněmi. Normálně se tato látka vyskytuje v červeném vínu. Jelikož se ale v moderním vinařství používá stále více pesticidů, úroveň resveratrolu ve víně klesá. Množství resveratrolu ve víně se také liší v závislosti na jeho původu, době sklizně a dalších faktorech. Červené víno dnes obsahuje přibližně pouze 1–3 mg resveratrolu na litr. Produkt Optimized NAD+ Cell Regenerator™ a Resveratrol obsahuje 100 mg trans-resveratrolu v jedné kapsli.

Více informací o NAD+ se dozvíte na BrainPedia.cz.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně s jídlem nebo bez jídla nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 

Složení v jedné kapsli

NIAGEN ® nikotinamid ribosid chlorid
300 mg
Patentovaná směs Resveratrol EIite. 

Poskytuje 18 % trans-resveratrol (10 mg) [z japonské křídlatky (kořen)], 35 % galaktomannanů (19 mg) [z pískavice řecké seno (semena)]

55 mg
Bio-kvercetinový fytosom [poskytující 5 mg kvercetinu z koncentrátu Sophory Japonské (poupě), komplex fosfatidylcholinu (ze slunečnice)] 14,7 mg

Patentovaná směs Bio-Fisetin 18 % fisetin (0,4 mg) [z extraktu z voskového stromu (stonek)], 35 % galaktomannanů (0,77 mg) [z pískavice řecké seno (semena)]

2,2 mg

Další složky 

rostlinná celulóza (kapsle), mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, kyselina stearová.

Obsah

30 rostlinných kapslí

 

Časté otázky

Cena za Life Extension Optimized NAD+ Cell Regenerator™ and Resveratrol, Nikotinamid a Resveratrol, 30 rostlinných kapslí je 1399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Optimized NAD+ Cell Regenerator™ and Resveratrol, Nikotinamid a Resveratrol, 30 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870234838.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Selenium complex, Selen Glycinát, 200 mcg, 90 kapslí, Jarrow Formulas Probiotic DUO, probiotika, malina, 60 gumových bonbónů, Swanson L-Tyrosine, 500 mg, 100 kapslí, BrainMax Pure Lion’s Mane (Hericium) prášek, BIO 100g *CZ-BIO-001 certifikát