Life Extension Optimized Resveratrol 250 mg, 60 kapslí

1 099 

Popis

Life Extension Resveratrol 250 mg, 60 kapslí

Resveratrol je antioxidant, který chrání naše buňky před poškozením volnými radikály a prospívá kardiovaskulárnímu systému.

Resveratrol je látka produkovaná rostlinou zvanou Vitis vinifera, když je napadena plísněmi. Protože se v moderním vinařství používá stále více pesticidů, úroveň resveratrolu ve víně klesla. Červené víno obsahuje resveratrol, ale jeho množství se liší v závislosti na jeho původu, době sklizně a dalších faktorech. Červené víno dnes obsahuje pouze 1–3 mg resveratrolu na litr. 

Více informací o Resveratrolu se dozvíte na BrainPedia.cz.

Doporučené dávkování

Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo bez jídla nebo podle doporučení lékaře.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
Trans-Resveratrol [z křídlatky japonské (root)] 250 mg
Kvercetin (jako dihydrát kvercetinu) 150 mg
Směs hroznů (ovoce) a divokých borůvek (ovoce) [poskytující polyfenoly, antokyany, OPC] 85 mg
Fisetin [z extraktu Toxicodendron succedaneum (stonek)] 10 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento nebo jakýkoli přípravek používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

rostlinná celulóza (tobolka), mikrokrystalická celulóza, rostlinný stearát, oxid křemičitý, maltodextrin

Baleni

60 kapslí

 

Časté otázky

Cena za Life Extension Optimized Resveratrol 250 mg, 60 kapslí je 1099 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Optimized Resveratrol 250 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870223061.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Ovonex s.r.o. Ovonex – HYPOTONIC CONCENTRATE IONILYTE, 100ml, Now® Foods NOW Glutathione, redukovaný, 500 mg, 30 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Fíky sušené – celé BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Protein Peanuta, arašídový krém s proteinem a karamelem, 250g