Now® Foods NOW Acetyl-L-Carnitine 500 mg, 50 rostlinných kapslí

289 

Popis

NOW Acetyl-L-Carnitine 500mg, 50 rostlinných kapslí

Doplněk stravy s karnitinem v jeho nejčistší a nejvíce bioaktivní formě – acetyl-L-karnitinu, která prochází hematoencefalickou bariérou. Karnitin je široce oblíbený díky svému účinku při redukčním tréninku – lze jej doporučit každému, kdo se zaměřuje na redukci nadbytečného tuku, podporu vitality, povzbuzení mysli a koncentrace.
 

Jedinečná formule karnitinu pochází z esteru esenciální aminokyseliny L-karnitinu. Svaly v celém těle potřebují tuto látku k tomu, aby při cvičení rostly. Váš mozek používá tuto látku k udržení zdravých funkcí, jako je produkce neurotransmiterů. Acetyl L-karnitin pomáhá udržovat zdravé neurologické funkce poskytováním antioxidační ochrany v celém nervovém systému. Každá vegetariánská kapsle obsahuje 500 mg acetyl L-karnitinu.

  • 500 mg čistého, bioaktivního acetyl-L-karnitinu v jedné kapsli, který prochází hematoencefalickou bariérou do mozku.
  • Transportuje mastné kyseliny.
  • Zvyšuje buněčnou energii.
Balení: 50 rostlinných kapslí
 
Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 1 až 2krát denně podle potřeby.
 
Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Může obsahovat stopy lepku, sóji, laktózy a bílkoviny slepičích vajec.
 

Složení

velikost dávky:  2 rostlinné kapsle 
  Množství
v 1 dávce
%RHP*

Acetyl-L-karnitin
   (z acetyl-L-karnitinu HCl)

1000 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další ingredience: Hypromelóza (celulózová tobolka), rýžová mouka, kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechových složek. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další přísady obsahující tyto alergeny.

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Acetyl-L-Carnitine 500 mg, 50 rostlinných kapslí je 289 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Acetyl-L-Carnitine 500 mg, 50 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739000750.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Milk Thistle Extract with Turmeric, Ostropestřec mariánský extrakt s kurkumou, 150 mg, 60 rostlinných kapslí, Viridian Enhanced Rhodiola Complex 90kapslí (Rozchodnice růžová s adaptogeny), Four Sigmatic 10 Mushroom Blend Mix, 60 g, BrainMax Pure Nerezový svačinový box se sponou, 1,6 l