Life Extension Pomegranate Complete, 30 softgelových kapslí

599 

Popis

Life Extension Pomegranate Complete, 30 softgelových kapslí

Granátové jablko je silným zdrojem polyfenolů s širokou škálou přínosů pro zdraví, protože pomáhá v boji proti oxidačnímu stresu. Pomegranate Complete obsahuje bioaktivní sloučeniny i z jiných částí rostliny (kyselina punikanová).
 
Více informací o extraktu z granátového jablka se dozvíte na BrainPedia.cz.

Doporučené dávkování

Užívejte jednu kapsli denně nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 30 dávek
Množství
v 1 dávce
RHP

Extrakt z granátového jablka POMELLA® (ovoce) [std. až 30% punicalagins]

 400 mg
***

Patentovaná směs granátového jablka [květinový extrakt, olej ze semen] [std. až 22% kyseliny punicové]

 137,5 mg ***

* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 
 
Další složky: slunečnicový olej, želatina, glycerin, čištěná voda, včelí vosk, karamelové zbarvení, slunečnicový lecitin.
 
Bez GMO 
 

Extrakt POMELLA® je chráněn americkým patentem 7 638 640 a POMELLA® je registrovaná ochranná známka společnosti Verdure Sciences, Inc. 

Obsah balení 

30 softgelových kapslí 

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Life Extension Pomegranate Complete, 30 softgelových kapslí je 599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Pomegranate Complete, 30 softgelových kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870195337.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Sleep Faster, BrainMax Performance Magnesium Powder Pomeranč (hořčík bisglycinát), nová méně sladká verze, 450 g, Swanson Artichoke (Extrakt z Artyčoku), 250 mg, 60 kapslí, Swanson Hawth0rn Berries, Hloh, 565 mg, 250 kapslí