Now® Foods NOW Quercetin with Bromelain, Kvercetin, 240 rostlinných kapslí

1 189 

Popis

NOW Quercetin with Bromelain, 240 rostlinných kapslí

Směs dvou rostlinných výtažků quercetinu a bromelainu pod taktovkou Now Foods. Quercetin (Kvercetin) je rostlinný flavonol z flavonoidové skupiny polyfenolů. Je možné jej nalézt v celé řadě druhů ovoce, zeleniny, listů nebo obilovin. Vyšší obsah quercetinu se nachází v červené cibuli a kapustě kadeřavé. Bromelain je enzym, který se přirozeně vyskytuje ve všech částech čerstvého ananasu, ale nejčastěji bývá získáván ze šťávy tohoto plodu. Bromelain má dlouhou historii využití bylinkáři a tradiční medicínou.
  • Široce rozšířený rostlinný flavonoid quercetin.
  • Enzym ananasové šťávy používaný bylinkáři Bromelain.

Balení

240 rostlinných kapslí

Doporučené dávkování

Užívejte 2 kapsle 20 minut před jídlem, dvakrát denně. 

Upozornění

Neužívejte tento produkt, pokud trpíte alergií na ananas.
Trpíte-li onemocněním (zejména ledvin), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky (zejména cyklosporin, léky na krevní tlak a léky ředící krev včetně nesteroidních antiflogistik), poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.


Složení

velikost dávky: 2 kapsle 
Balení obsahuje: 120 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Quercetin 800 mg ***
Bromelain (2400 GDU/g) 165 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky 
Rýžová mouka, hypromelóza (celulózová tobolka), mikrokrystalická celulóza, magnéziumstearát (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy.
Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergen

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Quercetin with Bromelain, Kvercetin, 240 rostlinných kapslí je 1189 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Quercetin with Bromelain, Kvercetin, 240 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739030719.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure 100% Mandlový krém, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson St. John’s Wort (Třezalka tečkovaná), 375 mg, 60 kapslí, BrainMax Pure QuickMeal, Rýžová kaše s kokosem a MCT olejem, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Mango, BIO, stripsy 250 g *CZ-BIO-001 certifikát