Life Extension Pomegranate, extrakt z granátového jablka, 30 rostlinných kapslí

589 

Popis

Life Extension Pomegranate, extrakt z granátového jablka, 30 rostlinných kapslí

Extrakt z granátového jablka obsahuje polyfenoly, které jsou jedním z nejsilnějších antioxidantů, které chrání buňky před poškozením volnými radikály.
 

Rostlinné polyfenoly mají řadu prospěšných účinků na lidské zdraví, ale bohužel, ve většině případů jsou pro tělo obtížně vstřebatelné. Polyfenoly nacházející se v granátových jablkách, zvané punicalaginy, jsou však 100% rozpustné ve vodě

Více informací o extraktu z granátového jablka se dozvíte na BrainPedia.cz. 

Doporučené dávkování

Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo bez jídla, nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 30 dávek
Množství
v 1 dávce

Extrakt z granátového jablka POMELLA® ( Punica granatum ) (ovoce) [std. až na 30% punicalaginu (120 mg)]

 400 mg

Granátové jablko (Punica granatum) 5: 1 Extrakt (ovoce)

 100 mg

* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 
 
 
Bez GMO 
 

Extrakt POMELLA® je chráněn americkým patentem 7 638 640 a POMELLA® je registrovaná ochranná známka společnosti Verdure Sciences, Inc. 

Obsah balení 

30 rostlinných kapslí 

Země původu

USA

UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Life Extension Pomegranate, extrakt z granátového jablka, 30 rostlinných kapslí je 589 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Pomegranate, extrakt z granátového jablka, 30 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870956037.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Gotu Kola, 450 mg, 100 rostlinných kapslí, BrainMax Coffee Peru, zrnková káva, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Gotu Kola, 435 mg, 60 kapslí, Swanson Beta-karoten (Vitamin A) , 10000 IU, 250 softgelových kapslí