Life Extension Vitamin C a Bio-Quercetin Phytosome, 60 tablet

279 

Popis

Life Extension Vitamin C a Bio-Quercetin Phytosome

Vitamin C a ultra-vstřebatelný kvercetin přináší do těla dávku vitaminu C, kterou si sám nedokáže poskytnout. Tyto sloučeniny mohou pomoci chránit vaše tělo před oxidačním stresem, podporovat tvorbu kolagenu, podporovat zdravý imunitní systém a vstřebávání železa. Biologicky aktivní vitamin C je navíc doplněn o snadno vstřebatelnou formou kvercetinu. 

Vitamín C v lipozomální formě lze také najít v BrainMax Liposomal Vitamin C

Proč to funguje

Zdravotní přínosy vitaminu C jsou vědcům v oblasti výživy dobře známy, ale bohužel si ho tělo nemůže samo vytvořit. Tudíž veškerý náš vitamin C pochází z naší stravy a doplňků. Vitamin C a Bio-Quercetin kombinuje vysoce kvalitní vitamin C s antioxidačním kvercentinem, který doplňuje aktivitu vitaminu C. V této receptuře byl kvercetin kombinován s fosfolipidovým fytosomem, díky kterému je až 50 krát vstřebatelnější a pro tělo snadněji použitelný ve srovnání s běžným kvercetinem.

Doplněk nabízí minerály potřebné k obnově buněk a přispívá k normálním svalovým a trávicím funkcím. Všechny minerály a živiny jsou bez přidaných cukrů, příchutí nebo barviv.

Věda o produktu

Výzkum týkající se vitaminu C ukázal, že vitamin C může být silným antioxidantem, který působí na volné radikály a chrání před oxidačním stresem. Vitamin C může také zvýšit vstřebávání železa a podpořit tvorbu kolagenu, Vitamin C také hraje roli při ochraně před zátěží životního prostředí a fyzickým stresem, jako je požívání těžkých kovů, kouření cigaret, narušená imunita či extrémní teploty.

Rovněž bylo vědecky potvrzeno, že sloučeniny obsažené v ovoci a zelenině poskytují významnou ochranu před volnými radikály. Quercetin je bioflavonoid, který se nachází v hroznových slupkách, cibuli, jablkách, pohance a dalších zdrojích potravy.

Doporučené dávkování

1 tabletu denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení

Velikost dávky: 1 tableta 
Balení obsahuje 60 dávek.
Množství na 1 dávku
Vitamin C (jako kyselina askorbová) 1000 mg
Bio-Quercentin phytosome (poskytující 5 mg kvercetinu [z japonského koncentrátu sophora (poupě)], komplex fosfatidylcholinu [ze slunečnice]) 15 mg

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

mikrokrystalická celulosa, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelózy, rostlinný stearát, oxid křemičitý, potah (hydroxypropylmethylcelulóza, glycerin).

Balení

60 rostlinných tablet

UpozorneniInfo -CZ 

Časté otázky

Cena za Life Extension Vitamin C a Bio-Quercetin Phytosome, 60 tablet je 279 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Vitamin C a Bio-Quercetin Phytosome, 60 tablet si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870222866.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Modified Citrus Pectin Powder, Modifikovaný citrusový pektin prášek, 454 g, BrainMax Pure Banánové chipsy medové BIO, 150 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Džem Červený rybíz BIO, 260g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Potassium Citrate (draslík jako citrát draselný), 99 mg, 180 rostlinných kapslí