Litinová pánev Lodge 26 cm se dvěma madly

1 390 

Katalogové číslo: 075536301921 Kategorie: , ,

Popis

Rodina Lodge vyrábí své prvotřídní litinové nádobí ve svých slévárnách v Tennessee již od roku 1896. Počínaje surovinami a procesem seasoningu konče, dál a dál vytváří tu nejvyšší kvalitu, jež dává do každého produktu, který vyrobí. Jako jediný americký výrobce litinového nádobí je rodina Lodge pyšná na to, že nese odkaz toho, co započal již jejich praděd Joseph Lodge.

Litinové nádobí je určené k tepelné úpravě potravin na tuku a dá se používat na plynovém sporáku, indukční a sklokeramické desce, v horkovzdušné troubě, na (i v) grilu nebo přímo na uhlících v ohništi.
Je ideální na tepelnou úpravu masa – restování, smažení, pečení, dušení.
Jeho největší výhodou je vysoká tepelná vodivost a akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat litinovou pánev na velmi vysokou teplotu.
Litinové nádobí má de facto neomezenou životnost a jedná se vlastně o přírodní produkt (litina/železo) bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu.
Litinové nádobí Lodge je stále vyráběno přímo v USA moderní technologií a ve vysoké kvalitě.
Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá.

Video recept
 

Časté otázky

Cena za Litinová pánev Lodge 26 cm se dvěma madly je 1390 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Litinová pánev Lodge 26 cm se dvěma madly si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 075536301921.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Americké litinové pánve Lodge na gril - Podobné produkty: Hluboká litinová pánev Lodge Ø 30 cm, Litinová pánev Lodge Ø 16 cm, Litinová pánev Lodge 43 cm, Litinová pánev Lodge Ø 20 cm

Litinové nádobí - Podobné produkty: Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 4,7 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem, LAVA METAL Litinová pánev na pizzu/palačinky 26cm s dřevěným podstavcem, Litinová pánev Lodge – Duck Ø 20 cm, LAVA METAL Lava wood – podstavec na terinu

Litinové pánve - Podobné produkty: LAVA METAL Litinová grilovací pánev 26×26 cm – modrá, Litinová pánev Lodge – Duck Ø 20 cm, LAVA METAL Litinová dvojitá grilovací pánev 18×26 cm, Litinová děrovaná pánev Lodge Ø 16 cm s děrovanou pokličkou