Litinová pánev na palačinky Lodge Ø 26 cm

1 260 

Katalogové číslo: 075536341057 Kategorie: , ,

Popis

Rodina Lodge vyrábí své prvotřídní litinové nádobí ve svých slévárnách v Tennessee již od roku 1896. Počínaje surovinami a procesem seasoningu konče, dál a dál vytváří tu nejvyšší kvalitu, jež dává do každého produktu, který vyrobí. Jako jediný americký výrobce litinového nádobí je rodina Lodge pyšná na to, že nese odkaz toho, co započal již jejich praděd Joseph Lodge.

Litinové nádobí je určené k tepelné úpravě potravin na tuku a dá se používat na plynovém sporáku, indukční a sklokeramické desce, v horkovzdušné troubě, na (i v) grilu nebo přímo na uhlících v ohništi.
Jeho největší výhodou je vysoká tepelná vodivost a akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat litinovou pánev na velmi vysokou teplotu.
Litinové nádobí má de facto neomezenou životnost a jedná se vlastně o přírodní produkt (litina/železo) bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu.
Litinové nádobí Lodge je stále vyráběno přímo v USA moderní technologií a ve vysoké kvalitě.
Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá.

Časté otázky

Cena za Litinová pánev na palačinky Lodge Ø 26 cm je 1260 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Litinová pánev na palačinky Lodge Ø 26 cm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 075536341057.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Americké litinové pánve Lodge na gril - Podobné produkty: Litinová pánev Lodge Buffalo 26 cm, Čtvercová litinová grilovací pánev Lodge 26 cm, Litinová pánev Lodge – Turkey Ø 34 cm, Litinová děrovaná pánev Lodge Ø 16 cm s děrovanou pokličkou

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 24cm – červený, Lodge Litinová pečící forma ve tvaru lebek, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 28cm – šedá majolika, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 20 cm – černý

Litinové pánve - Podobné produkty: LAVA METAL Litinová grilovací pánev 16x16cm s dřevěným podstavcem, LAVA METAL Litinová grilovací pánev 16×16 cm, Grilovací litinová pánev Lodge 26 cm se dvěma madly, Lodge litinová pánev 26 cm