Litinový hrnec Lodge 4,7 l (Double Dutch Oven)

2 770 

Katalogové číslo: 075536361802 Kategorie: , ,

Popis

Rodina Lodge vyrábí své prvotřídní litinové nádobí ve svých slévárnách v Tennessee již od roku 1896. Počínaje surovinami a procesem seasoningu konče, dál a dál vytváří tu nejvyšší kvalitu, jež dává do každého produktu, který vyrobí. Jako jediný americký výrobce litinového nádobí je rodina Lodge pyšná na to, že nese odkaz toho, co započal již jejich praděd Joseph Lodge.

Litinové nádobí je určené k tepelné úpravě potravin na tuku a dá se používat na plynovém sporáku, indukční a sklokeramické desce, v horkovzdušné troubě, na (i v) grilu nebo přímo na uhlících v ohništi.
Je ideální na tepelnou úpravu masa – restování, smažení, pečení, dušení.
Jeho největší výhodou je vysoká tepelná vodivost a akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat litinovou pánev na velmi vysokou teplotu.
Litinové nádobí má de facto neomezenou životnost a jedná se vlastně o přírodní produkt (litina/železo) bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu.
Litinové nádobí Lodge je stále vyráběno přímo v USA moderní technologií a ve vysoké kvalitě.
Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá.

 
 

Časté otázky

Cena za Litinový hrnec Lodge 4,7 l (Double Dutch Oven) je 2770 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Litinový hrnec Lodge 4,7 l (Double Dutch Oven) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 075536361802.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Americké litinové outdoorové hrnce Lodge - Podobné produkty: Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 6,6 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem, Dvoudílná litinová multifunkce Lodge "Cook-It-All", Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 7,6 l (Camp Dutch Oven), Litinový hrnec s poklicí Lodge 6,6 l (Dutch oven)

Litinové hrnce - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový mini hrnec kulatý 10 cm – modrý, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 32 cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec oválný 31cm – červený, LAVA METAL Litinový hrnec oválný 33cm – zelený

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL Litinová pánev 20cm – modrá, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 18cm – červený, Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 4,7l (Camp Dutch Oven), LAVA METAL Litinový pekáč 22x30cm s dřevěným podstavcem – černý