LAVA METAL Litinový hrnec kulatý (wok) + skl. poklice 30 cm, 6l

3 250 

Katalogové číslo: 8682998015888 Kategorie: , ,

Popis

Tento litinový hrnec s objemem 6 litrů a skleněnou poklicí je vyrobený z kvalitního materiálu s tloušťkou dna 4 mm a hrany 3 mm. Díky rovnoměrnému prohřívání se jídla dokážou dovařit i při nízké teplotě, což přináší úsporu energie. Hrnec je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce. Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot, takže se jídla nepřipalují. Hrnec se navíc dá využít i k zapékání v troubě. Jednoduše se čistí ručně. Hrnec má elegantní černou barvu a je vhodný pro každou kuchyni.

Časté otázky

Cena za LAVA METAL Litinový hrnec kulatý (wok) + skl. poklice 30 cm, 6l je 3250 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S LAVA METAL Litinový hrnec kulatý (wok) + skl. poklice 30 cm, 6l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8682998015888.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Litinové hrnce - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 24cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec nízký kulatý 24cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec oválný 29cm – modrý, Litinový outdoorový hrnec s poklicí Lodge 3,8 l (Camp Dutch Oven)

Litinové hrnce do trouby - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový hrnec nízký kulatý 28 cm – modrý, LAVA METAL Litinový rendlík 16 cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec nízký kulatý 32 cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 14cm – červený

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL Litinová grilovací pánev 26×26 cm – zelená, Grilovací litinová pánev Lodge 26 cm, LAVA METAL Litinový hrnec oválný 29cm – červený, Litinová pánev na palačinky Lodge Ø 26 cm