Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 6,6 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem

4 220 

Katalogové číslo: 075536361208 Kategorie: , ,

Popis

Rodina Lodge vyrábí své prvotřídní litinové nádobí ve svých slévárnách v Tennessee již od roku 1896. Počínaje surovinami a procesem seasoningu konče, dál a dál vytváří tu nejvyšší kvalitu, jež dává do každého produktu, který vyrobí. Jako jediný americký výrobce litinového nádobí je rodina Lodge pyšná na to, že nese odkaz toho, co započal již jejich praděd Joseph Lodge.

Litinové nádobí je určené k tepelné úpravě potravin na tuku a dá se používat na plynovém sporáku, indukční a sklokeramické desce, v horkovzdušné troubě, na (i v) grilu nebo přímo na uhlících v ohništi.
Je ideální na tepelnou úpravu masa – restování, smažení, pečení, dušení.
Jeho největší výhodou je vysoká tepelná vodivost a akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat litinovou pánev na velmi vysokou teplotu.
Litinové nádobí má de facto neomezenou životnost a jedná se vlastně o přírodní produkt (litina/železo) bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu.
Litinové nádobí Lodge je stále vyráběno přímo v USA moderní technologií a ve vysoké kvalitě.
Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá.

Časté otázky

Cena za Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 6,6 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem je 4220 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 6,6 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 075536361208.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Americké litinové outdoorové hrnce Lodge - Podobné produkty: Litinový outdoorový hrnec s poklicí Lodge 5,7l (Camp Dutch Oven), Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 7,6 l (Camp Dutch Oven), Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 4,7 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem, Litinový hrnec s poklicí Lodge 4,7 l (Dutch oven)

Litinové hrnce - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový hrnec oválný 29cm – šedá majolika, LAVA METAL Litinový rendlík 16 cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec nízký kulatý 28 cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 20cm – modrý

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový pekáč 22x30cm – modrý, LAVA METAL Litinový talíř 30×15 cm s dřevěným podstavcem, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 28cm – červený, Litinová pánev Lodge 43 cm