Lurch – Nerez příborová sada Togo Gold

499 

Katalogové číslo: 4019889141649 Kategorie: Štítek:

Popis

Lurch – Nerez příborová sada Togo Gold

Nerezová příborová sada ToGo se skládá klasicky z nože, vidličky a lžičky. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/8 a uloženy v praktickém a ochranném přepravním plastovém krytu. Díky ochrannému krytu zůstane příbor kompletní a nehrozí ztráta některé z jeho součástí. Navíc v zavazadle chrání sebe i jiné předměty před poškrábáním a ušpiněním. Materiál je samozřejmě nezávadný pro styk s potravinami, nepohlcuje chutě potravin a je BPA free (neobsahuje bisfenol A).

Příbor To-Go si můžete vzít kamkoliv – na procházky, výlety, do práce, do školy a kam chcete… takže si svůj oblíbený pokrm můžete vychutnat všude a kdykoliv. Díky jednotnému rozměru a lehkosti se souprava vejde do každé tašky.

Nezamořujte přírodu jednorázovými a nebezpečně lámavými příbory z plastů. Příborová sada Lurch ToGo je dokonale udržitelné řešení pro každou příležitost.

Příborovou sadu nabízíme ve třech barvách: antracitové, zlaté a bronzové. Díky veselým barvám si tyto příbory velmi oblíbí také vaše děti i pro každodenní použití.

Parametry

Materiál: nerez ocel a plast

Barva: Antracitová

Hmotnost: 0,14 kg

Rozměry: 17,8 x 5 x 2,3 cm

 

Časté otázky

Cena za Lurch – Nerez příborová sada Togo Gold je 499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Lurch – Nerez příborová sada Togo Gold si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4019889141649.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Boxy na svačinu - Podobné produkty: Lurch – Nerez příborová sada Togo Bronze, BrainMax kokosová lžíce – tmavá, BrainMax kokosová miska – natural, Made Sustained Sada svačinových boxů (modrá, 3ks)