Made Sustained Sada svačinových boxů (modrá, 3ks)

799 

Katalogové číslo: 8590030465782 Kategorie: Štítek:

Popis

Nerezová svačinová sada s modrým silikonovým víčkem

Konečně můžete své jídlo dávat do netoxických nádob a nezáleží na tom, jestli bude teplé nebo studené. Díky kombinaci nerezu a silikonu neuvolňují do jídla žádné škodliviny. Už žádné xenoestrogeny a mikroplasty ve svém jídle. Nádoby navíc skvěle těsní a můžete je umývat v myčce. Nádoby se do sebe dají všechny složit, čímž nezabírají zbytečně místo.

Přepravujte své obědy, svačiny bez kompromisů. Ve srovnání s plastovými boxy jsou bez BPA a dalších toxinů, včetně mikroplastů. Mají neutrální chuť a vůni bez zápachu.

Materiál:

Nerezová ocel, silikonové víčko.

Sada obsahuje:

  • Velká nádoba 450 ml; Velikost: ø 11 cm, výška: 5.5 cm
  • Střední nádoba 320 ml; Velikost: ø 9 cm, výška: 4,5 cm
  • Malá nádoba 150 ml; Velikost: ø 8 cm, výška: 3,5 cm

Časté otázky

Cena za Made Sustained Sada svačinových boxů (modrá, 3ks) je 799 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Made Sustained Sada svačinových boxů (modrá, 3ks) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8590030465782.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Boxy na svačinu - Podobné produkty: BrainMax kokosová lžíce – tmavá, Lurch – Nerez příborová sada Togo Bronze, Lurch – Nerez příborová sada Togo Gold, BrainMax kokosová miska – natural