Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive mango 199,5 g

1 399 

Popis

Revoluční novinka v péči o pleť. Vysoce účinný beauty drink s vydatnou dávkou mořského kolagenu pro zlepšení pleti, vlasů a nehtů. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a dalších 10 důležitých látek, které pomáhají navrátit pleti jas, pružnost a mladistvý vzhled.

Proč užívat kolagen?

Kolagen je základní stavební bílkovinou v lidském těle. Už po 25. roce života začíná produkce kolagenu v lidském těle klesat a po 40. roce si jej tělo netvoří téměř vůbec. Zhruba v této době pleť výrazněji ochabuje a objevují se vrásky. Díky beauty drinku Collavio je možné proces stárnutí pleti zpomalit.

Časté otázky

Cena za Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive mango 199,5 g je 1399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive mango 199,5 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kosmetika a zdraví | Zdraví | Léky, vitamíny a potravinové doplňky | Doplňky stravy - Podobné produkty: Luvené Kolagen drink Collavio Plus limeta 228 g, Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive citrus mix 199,5 g, Luvené Kolagen drink Collavio Plus malina 228 g, Luvené Vlasová výživa Vitallio Hairboost 120 tablet