Luvené Kolagen drink Collavio Plus limeta 228 g

1 099 

Popis

Lahodný beauty drink, který eliminuje první známky stárnutí, jako jsou počínající vrásky, šupinatá pokožka a uvadající pleť. Jeho pozitivní účinky pocítíte také na kvalitě svých vlasů a nehtů, které vyživí a zodolní. Příznivě působí i v boji s celulitidou.

Proč užívat kolagen?

Kolagen je základní stavební bílkovinou v lidském těle. Už po 25. roce života začíná produkce kolagenu v lidském těle klesat a po 40. roce si jej tělo netvoří téměř vůbec. Zhruba v této době pleť výrazněji ochabuje a objevují se vrásky. Díky beauty drinku Collavio je možné proces stárnutí pleti zpomalit.

Časté otázky

Cena za Luvené Kolagen drink Collavio Plus limeta 228 g je 1099 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Luvené Kolagen drink Collavio Plus limeta 228 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 921.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kosmetika a zdraví | Zdraví | Léky, vitamíny a potravinové doplňky | Doplňky stravy - Podobné produkty: Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive mango 199,5 g, Luvené Vlasová výživa Vitallio Hairboost 120 tablet, Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive citrus mix 199,5 g, Luvené Kolagen drink Collavio Plus malina 228 g