Made Sustained Síťová nákupní taška s krátkými uchy Re-Sack

199 

Katalogové číslo: 8594190030661 Kategorie: Štítek:

Popis

Re-Sack Shopping nákupní taška je vyrobena z organické bavlny a má certifikaci GOTS (světový standard pro trvale udržitelnou výrobu textil v BIO kvalitě). Tašku využijete stejně tak dobře jak na nákupy, tak i k dalším volnočasovým aktivitám.

Velikost

33,5 cm (šířka) x 33,5 cm (výška) a krátká držadla pro nošení

Materiál

Organická bavlna, biologicky odbouratelná, recyklovatelná. Perte za studena a v ruce. Můžete prát i v pračce, ale počítejte s tím, že se mírně srazí.

 

Časté otázky

Cena za Made Sustained Síťová nákupní taška s krátkými uchy Re-Sack je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Made Sustained Síťová nákupní taška s krátkými uchy Re-Sack si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190030661.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tašky - Podobné produkty: Made Sustained Re-Sack Plátěná nákupní taška (Shopping bag), Made Sustained Re-Sack Net – Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu (1 ks), Made Sustained Nákupní taška Re-Sack (pevná, bio bavlna), Made Sustained Re-Sack 3pack – balíček sáčků na ovoce, zeleninu a pečivo (3 ks)