Nordic Kings – Hovězí mix orgánů v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí

1 099 

Popis

Nordic Kings – Hovězí mix orgánů v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí

  • Ze švédských zvířat s certifikací Organic & KRAV
  • Pěstováno na 100% trávě a bylinkách a 0% obilí
  • Bez růstových hormonů, antibiotik a pesticidů
  • 100% lyofilizované
  • Zcela bez alergenů

Proč jíst orgány?

Konzumací kvalitních orgánů získáváte pro své tělo a mozek skvělou směs minerálů, vitamínů a kofaktorů. Orgány zvířat krmených trávou jsou nejbohatšími potravinami, které můžeme jíst.

Mají širší nutriční profil a vyšší koncentraci kombinovaných vitamínů, minerálů a enzymů než jakákoli jiná potravina na světě. To vše navíc ve velmi biologicky dostupné formě, kterou tělo snadno vstřebá.

S naším Organmixem krmeným trávou získáte všechny vitamíny, minerály a enzymy, které také najdete v našich játrech, ledvinách a srdci. Vše v jednom pohodlném doplňku.

Pro koho jsou doplňky stravy Nordic Kings?

Nordic Kings orgánové doplňky jsou pro vás, kteří chcete do svého jídelníčku rychle a snadno dostat ty nejkvalitnější hovězí orgány, aniž byste se museli obtěžovat vařením, starat se o špatnou kvalitu, problémy se zásobováním nebo jedinečnou chuť orgánových mas.

Jsou také ideální pro vás, pokud jste již začali jíst orgánové maso a chcete upgradovat, nahradit nebo přidat do své, již na orgány bohaté, stravy.

Nordic Kings doplňky jsou pro vás, kteří

  • Chcete začít pravidelně jíst orgány
  • Chcete mít jistotu, že vždy dostanete orgány absolutně nejvyšší kvality
  • Nechcete trávit čas otravnou přípravou a vařením
  • Nelíbí se Vám jedinečná chuť orgánového masa
  • Nechcete se starat o to, kde získat další várku kvalitních orgánů

Absolutně žádné přísady

Orgánový mix je zcela bez plniv a přísad, jako jsou protispékavá činidla, pojiva a křemičitan hořečnatý.
Jen čistě přírodní, výživné hovězí orgány bez jakýchkoli špatných věcí.

Způsob sušení

Produkty jsou 100% lyofilizované, což na rozdíl od tradičního sušení teplem zachovává důležité vitamíny, minerály a kofaktory citlivé na teplo, které dělají z orgánového masa úžasnou superpotravinu, kterou skutečně je.

Inspekce farem

Všechny naše farmy podstupují každoroční kontroly, aby bylo zajištěno, že zvířata jsou zdravá a žijí v souladu s přísnými zákony KRAV o dobrých životních podmínkách zvířat.

Kromě toho všechna naše zvířata jedí pouze 100% trávu a bylinky a všechny farmy byly pečlivě vybírány

To znamená, že si můžete být vždy jisti, že dostanete pouze absolutně nejvyšší možnou kvalitu.

Všechna naše zvířata žijí tak, jak byla evolučně stvořena k životu, a volně se potulují po nedotčených pastvinách a loukách po celý nebo velkou část roku. To umožňuje našim zvířatům plně vyjádřit své přirozené chování, díky kterému žijí šťastný, stimulující a zdravý život.

V měsících, kdy se naše zvířata nemohou spásat čerstvou trávou a bylinkami, jsou krmena fermentovanou pastvinou (siláží), která je vyrobena zcela přirozeným fermentačním procesem, který provádějí mikroskopické organismy v samotné trávě. Ve skutečnosti je to tento proces, který se odehrává v bílých koulích, které často vidíte ležet kolem polí během letních měsíců.

Výsledkem toho, že necháváme naše zvířata jíst jen to, k čemu jsou stvořena a žít svobodně za nejlepších možných podmínek, je, že naše orgány přirozeně získají mnohem vyšší hustotu živin.

Doporučené dávkování

6 kapslí 

Balení

180 kapslí 

Balení obsahuje 30 dávek

Složení v 1 doporučené denní dávce

Švédské hovězí orgány krmené trávou (organické) ** cca. 2700 mg

Játra: 900 MG **

Ledviny: 900 MG**

Srdce: 900 MG **

** = Bio složka

* = Denní referenční příjem dosud nebyl stanoven.

Výrobce: Nordic Kings Supplements

Časté otázky

Cena za Nordic Kings – Hovězí mix orgánů v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí je 1099 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nordic Kings – Hovězí mix orgánů v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7350133601678.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: WellMax Pánský krém 3v1, 250 ml, Swanson Vitamin D3 1000 IU, 250 kapslí, Swanson Activated B-Complex, Aktivní koenzymová forma Vitamínů B, 60 rostlinných kapslí, Ekolife Natura – Liposomal Vitamin C 750mg 250ml ananas (Lipozomální vitamín C)